Evleneceksen Gel Yeni Bölüm izle 17 Şubat Çarşamba - Star TV Canlı Yayın

Evleneceksen Gel 17 Şubat izle bugün Star TV kanalında yeni bölümüyle Star TV kanalında ekrana geliyor.

Evleneceksen Gel Yeni Bölüm izle 17 Şubat Çarşamba - Star TV Canlı Yayın

Evleneceksen Gel programında locada oturan adaylar talipleri ile buluşmaya devam ediyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumu ile Evleneceksek Gel hafta içi her gün 13.30’da Star Tv ekranlarında olacak.

Evleneceksen Gel’in nişanlanma yolunda ilerleyen çifti Erkan ve Gizem kararlarının olumsuz olduğunu açıkladılar. Gizem “Erkan’ın beni taşıyabileceğini düşünmüyorum. Ben el bebek gül bebek büyüdüm” dedi. Ardından canlı yayına Gizem’in annesi Fatma Hanım telefon bağlantısı yaptı. Bu işe onay vermediğini söyledi. Erkan’ın daha önce evlenip boşanmış olması ve aralarındaki yaş farkı sebebi ile bu işin olmayacağını söyledi.

Seda, Murat ve Güzel Arasında Neler Oluyor?

Seda, Murat’ın kendisine Güzel’i istemediğine dair mesaj gönderdiğini iddia etti. Güzel stüdyoda konu ile ilgili açıklamalar yaptı. Güzel Seda’ya “Hafta sonu senin yüzünden dinlenemedim. Tatilimi zehir ettin” dedi.

Locanın gelin adaylarından Şebnem Hanım talibi locada oturan damat adaylarından Selim Bey ile karşı karşıya geldi. Şebnem Hanım, Selim Bey’i tanımak için sorular sordu. Selim Bey daha önce yaptığı açıklamalarda “İç güveysi olarak evlenmek istiyorum” demişti. Şebnem Hanım bütün bunları göz önünde bulundurarak bir karar verdi. Şebnem Hanım kararının olumsuz yönde olduğunu açıkladı. Fakat Şebnem Hanım, Selim Bey’i stüdyoda gözlemleyeceğini dile getirdi.

evleneceksen-gel-oguz-ezgi

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumu ile Evleneceksek Gel yeni bölümü ile 17 Şubat Çarşamba günü 13.30’da Star Tv ekranlarında olacak.

EVLENECEKSEN GEL 17 ŞUBAT CANLI İZLE STAR TV

evleneceksen gel 17 şubat izle evleneceksen gel 17 şubat full izle evleneceksen gel yeni bölüm izle evleneceksen gel star tv canlı yayın evleneceksen gel emrah nasıl kaza yaptı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları