Evleneceksen Gel 8 Mart Canlı izle Star TV - Özlem Ömür İlişkisi Ne Durumda?

Evleneceksen Gel 8 Mart izle yeni bölümü ile Star TV kanalında izleyicisi ile buluşuyor. Gamze ve Sinan ilişkisi tekrar başlıyor mu? Mustafa çılgına döndü ve Almanya'ya gideceğini söyledi. Özlem Ömür ilişkisi son durum ve daha fazlası Evleneceksen Gel yeni bölüm de.

Evleneceksen Gel 8 Mart Canlı izle Star TV - Özlem Ömür İlişkisi Ne Durumda?

Evleneceksen Gel’in 7 Mart Pazartesi günü yayınlanan haftanın ilk bölümünde stüdyoya Özlem ve Ömür yine kıskançlık krizi nedeni ile geldiler. Özlem Ömür’ün sahne aldığı yerde kendisini izlemeye gittiğini ve sarışın bir bayanın Ömür’e karşı oynamalarından ve istekte bulunmasından rahatsız olduğunu dile getirdi. Özlem, Ömür’ü çok sahiplendiğini ve mesleğini bırakması gerektiğini söyledi. Ömür’ün annesi ve kız kardeşi stüdyoya geldiler. Kıskançlık krizi konusunda yorumlarını dile getirdiler. Ömür’ün solistliği bırakmasını istemediklerini dile getirdiler. Ömür ve Özlem arasında yaşanan bu kıskançlık krizi bir çözüme kavuşacak mı merak ediliyor.

Halil Tuğçe İlişkisi Ne Durumda?

Halil daha önce kendisine talip olarak gelen Meltem ile çay içmek istediğini ve biraz daha tanımak istediğini söylemişti. İkili stüdyoya karar anı için yeniden geldiler. Halil kararlarının olumsuz yönde olduğunu ve karşılıklı anlaştıklarını ifade etti. Olumsuz kararın ardından Seda Sayan Halil’e Tuğçe’ye neden bir şans vermediğini sordu. Bunun üzerine Halil sebepleri anlattı. Tuğçe ise açıklamaların ardından “Halil olmazsa buradan gideceğim. Daha iyilerini değil Halil’i istiyorum” dedi.

Evleneceksen Gel 8 Mart Salı günü yayınlanacak olan bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Locada oturan adaylar talipleri ile bir araya gelmeye devam edecek. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın eğlenceli sunumu ve Türkiye’nin en güvenilir evlilik programlarından birisi olan Evleneceksen Gel yeni bölümü ile 8 Mart Salı günü 13.30’da Star Tv ekranlarında olacak.

Evleneceksen Gel canlı izle

Evleneceksen Gel 8 Mart Full izle Youtube

evleneceksen gel 8 mart izle evleneceksen gel canlı izle evleneceksen gel özlem ömür evleneceksen gel gamze sinan evleneceksen gel izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
Reyhan     0000-00-00 Ozlem niye kiskaniyon omuru Sen guzelsin omurun boyu var sadece kime kiskaniyon senden gozelin bulsun kiskan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları