Evleneceksen Gel 4 Şubat izle Mustafa Öznur Görüşmesi Ne Oldu? Kızıl Fırtına İrem'in Süpriz Talibi

En çok izlenen evlilik programları arasında olan Evleneceksen Gel 4 Şubat Perşembe yayını yine süprizlerle dolu geçti. Mustafa unutamadığı Öznur ile tekrar görüştü karar ne oldu? Kızıl Fırtına İrem locadan süpriz bir isimle görüntülendi ve tanıma kararı aldı. Bugün Ali, Dilek'e evlenme teklifi etti ve yüzük takıldı.

Evleneceksen Gel 4 Şubat izle Mustafa Öznur Görüşmesi Ne Oldu? Kızıl Fırtına İrem'in Süpriz Talibi

Evleneceksen Gel 4 Şubat Perşembe günü tüm hızıyla çiftleri evlendirmeye devam ediyor. Mustafa, unutumadım onun için gece sabaha kadar ağlıyorum dediği Öznur ile tekrar görüştüler fakat kararı baştan beri olumsuz olan Öznur, yaşam tarzlarımız farklı sen beni taşıyamassın diyerek bugünde Mustafa'yı red etti. Bunun ardından Mustafa kendisine gelen talibi ile konuşurken sürekli locada oturan Öznur'a bakması talbini rahatsız etti. Öznur, bana bakma seninle olmaz, sana gelen talibin varken devamlı buraya bakıyorsun bayana terbiyesizlik oluyor dedi.

Bu durumdan ve konuşmalarından rahatsız olan talibi karar aşamasında ben istemiyorum dedi. Mustafa taliplerini aramaya devam ediyor.

evleneceksen-gel-oznur-mustafa

İrem Görüntülendiği Süpriz İsim Ortaya Çıktı

Kızıl fırtına İrem, dün bir kişiyle konuşurken görüntüleri ortaya çıkmıştı, bu kişinin kim olduğunu soranlara Deniz dedi ve konuşarak birbirlerini tanıma etme kararı aldılar. Dün kü yayında, Hasan'ın kendisini nereye gitsem beni takip ediyor, bana beni sevdiğini aşık olduğunu söyledi ama benim aklımda başkası var demişti.

evleneceksen-gel-kizil-firtina-irem

Ali Dilek'e Evlenme Teklifi Etti

Birbirini tanıma aşamasında olan çift Ali ve Dilek bugün stüdyo da kararlarını açıkladılar. Evlilik kararı aldıklarını duyurdular ve Ali Dilek'e evlenme teklifi ederek yüzük taktı.

evleneceksen-gel-irem-kimdir

5 ayda 11 çifti dünya evine sokmayı başaran Seda Sayan ve Uğur Arslan Star TV Evleneceksen Gel'de yeni çiftleri evlendirmeye devam ediyor.

Evleneceksen Gel 4 Şubat  Full izle

http://www.startv.com.tr/program/evleneceksen-gel/tanitimlar-bolumler/sayfa/1

evleneceksen gel irem evleneceksen gel 4 şubat full izle evleneceksen gel mustafa öznur evleneceksen gel iremin talibi evleneceksen gel 5 şubat izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları