Evleneceksen Gel 30 - 31 Aralık Yeni Bölüm izle

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel izdivaç programı hafta için her gün Star TV ekranlarında evlendirmeye devam ediyor. Programın 31 Aralık yayınında neler yaşandı? İşte programın özetinin detayları için haberimize bakınız.

Evleneceksen Gel 30 - 31 Aralık Yeni Bölüm izle

30 ARALIK EVLENECEKSEN GEL ÖZETİ

2500 TL benim mazot parama yetmez diyerek büyük tepki toplayan Çiğdem Hanımın oğlu Gürkan, kendisine talip olan Şengül ile nişanlandı. Daha önce ki programlarda stüdyonun konukları arasında bulunan Gürkan’a Şengül aday olmuştu. Çiftin görüşmeleri olumlu geçmiş ve ailelerden onay alındıktan sonra nişanlanmaya karar verirler. Nişan stüdyoda yapıldı.

Programın gelin adaylarında Gamze’ye Serkan aday olur. Gamze, Serkan’a olumsuz cevap verip başka adaylarla devam edeceğini bildirdi.

Programın damat adaylarından Ömür’e Gülay aday olur. Gülay daha öncede Sedat’a aday olmuştu. Bu arada programın konuklarından Ömür ile Sibel arasında ‘’ümit verdin’’ kavgası yaşandı. Ömrü, kendisi için gelen Gülay hanıma olumsuz cevap verip farklı adaylarla devam edeceğini söyledi.

Programın diğer bir buluşması ise İrem ile Nurullah arasında oldu. Nurullah, İrem’e talip olduğunu açıkladı.

Trabzonlu Güler Hanım, Yusuf’a talip olur. Yusuf, Güler Hanım için ayrı dünyaların insanlarıyız diyerek Güler’in teklifini ret etti.

Evleneceksen-Gel-30-31-Aralik-Yeni-Bolum-izle

Diğer bir buluşma ise Ece ile Hüseyin arasında oldu. Ece, Hüseyin beyin teklifine evet dedi ve çay içmeye davet etti.

Programa Almanya’dan katılan Zeynep’e Tansu aday oldu. Tansu, Zeynep’in kendisinin elini bile sıkmaya tenezzül etmediğini söyleyerek adaylıktan vaz geçtiğini söyledi.

Bu arada Sedat’a doktor bir bayan telefonla bağlanıp aday oldu. Sedat doktor adayını stüdyoya çağırdı.

Evleneceksen Gel 31 Aralık Perşembe Full İzle

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

http://www.startv.com.tr/program/evleneceksen-gel

evleneceksen gel 31 aralık perşembe izle evleneceksen gel 31 aralık full izle evleneceksen gel 31 aralık tek parça izle evleneceksen gel yeni bölüm izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları