Evleneceksen Gel 29 Şubat izle - Mehmet ve Aslı Taburcu Oluyor Son Durum

Evleneceksen gel 29 Şubat canlı izle yayını ile Star TV'de devam ediyor. Kaza geçirerek hastaneye kaldırılan Aslı Emrah ve Mehmet bugün taburcu olacaklar. Neslihan, kendisini birinin evlenmeye ikna ettiğini açıkladı. Bu süpriz isim kim?

Evleneceksen Gel 29 Şubat izle - Mehmet ve Aslı Taburcu Oluyor Son Durum

Evleneceksen Gel yepyeni bir haftaya başlıyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu Star Tv ekranlarının en eğlenceli evlilik programı olan Evleneceksen Gel yeni bölümü ile 29 Şubat Pazartesi günü 13.30 da Star Tv ekranlarında olacak.

Evleneceksen Gel yayınlanan son bölümünde adaylarını ve taliplerini buluşturmaya, mutlu bir yuvasını temellerini atmaya devam etti.

Locanın birbirini tanımaya çalışan çiftleri Özlem ve Ömür stüdyoya geldiler. Özlem, Ömür’ün işi gereği sahneye çıkmasından rahatsız olduğunu dile getirdi. Ömür’ü kıskandığını dile getirdi. Özlem “Bir bayanın hayranlıkla ona bakması beni sinir ediyor” diyerek duygularını ifade etti. Bu sözler üzerine Ömür Özlem için şarkı söyledi. İkili zamanla bu sorunu aşabilecekler mi?

Locanın en genç adaylarından Kadir tanımaya çalıştığı Ezgi ile yeniden stüdyoya geldi. Ezgi yaptığı açıklamalar ile hem Seda Sayan ve Uğur Arslan’ı hem de stüdyoda bulunanları şaşırttı. Ezgi Kadir ile sürekli tartıştıklarını ve anlaşamadıklarını söyledi. Ezgi’nin annesinin Kadir ile ilgili düşünceleri Kadir’i rahatsız etti. Konuşmaların üzerine ikili kararlarının olumsuz olduğunu açıkladılar.

evleneceksen-gel-canli-izle

Güzel Hanım talibi Yasin Bey ile bir araya geldi. İkili karşılıklı konuşup birbirlerini tanımaya çalıştılar. Yaptıkları görüşmenin ardından Güzel Hanım kararının olumsuz olduğunu açıkladı. Bunu  üzerine Yasin Bey takipleri aramaya devam edeceğini söyledi.

Evleneceksen Gel’in sosyal medyada söyledi sözler ile tanınan gelin adayı Çiğdem Hanım’ın evlenmesi güne damgasını vurdu. Çiğdem Hanım hayatının aşkı Sezgin Bey ile yollarını birleştirdi.

EVLENECEKSEN GEL CANLI İZLE 29 ŞUBAT <<<

evleneceksen gel evleneceksen gel 29 şubat izle evleneceksen gel aslı emrah evleneceksen gel neslihan
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları