Evleneceksen Gel 29 Aralık Salı izle Yaşananlar - İrem Emrah Aşkı Başlıyor!

Evleneceksen Gel, programın ilk konuğu uzun zamandır programda olmayan Erzincanlı Sedat oldu. Sedat’ın taliplisi yine gelin adaylarından 34 yaşında ki Tülay oldu. Tülay, Sedat’ı olgun bir erkek olduğu için beğendiğini ve ona talip olduğunu söyledi. İçilen çay sonrası Sedat, Tülay’ın teklifine hayır dedi.

Evleneceksen Gel 29 Aralık Salı izle Yaşananlar - İrem Emrah Aşkı Başlıyor!

28 ARALIK EVLENECEKSEN GEL PROGRAMINDA NELER YAŞANDI

Yarışmanın konuklarından olan Emrah, sürpriz bir açıklama ile herkesi şaşırttı. Emrah, Sedat için ‘’Neslihan için stüdyoya geldiğini ‘’açıkladı. Sedat ile Neslihan ise Emrah’ın iddialarını yalanladı.

Yarışmacılardan Yılmaz, kendisinin üzerine çok gidildiği ve kendisine yapılan şakadan dolayı Semih ile aralarının bozulduğu söyledi. Yılmaz, gözyaşlarına hâkim olamadı.

Programın ikinci talibi Gamze’ye talip oldu. Gamze’ye Müjdat talip oldu. Bu arada Gamze’nin annesi stüdyoya sürpriz bir ziyaret yaptı. Gamze’nin kız kardeşi stüdyoda bulunan gelin adaylarından Özge, bir yıldır görmediği annesi ile niçin görüşmediği açıkladı. Özge, annesinin kendisini hiç aramadığını ve telefonlarına cevap vermediğini anlattı. Gamze, Müjdat’ın teklifine evet dedi ve çay içmeye gittiler.

Programın diğer buluşması İrem ile Özcan arasında gerçekleşti. İrem’in Özcan ile ilgili kararı olumsuz oldu.

Özge’ye talipli çıktı. Selçuk, Özge’ye talip olmak için stüdyoya geldi. Fakat Özge’nin cevabı olumsuz oldu.

Evleneceksen-Gel-29-Aralik-foto

Diğer bir talipli olan Bilal, Çiğdem için stüdyoya geldi. Bilal yaptığı açıklama ile hem herkesi güldürdü hem de şaşırttı. Bilal, Maddi durumunun kötü olduğunu, maddi durumu iyi olan Çiğdem hanımla evlenmek istiyorum dedi.

Çiğdem ‘’ aldığın 2.5 milyar benim mazotuma yetmez’’ sözüyle televizyonlarda fenomen olan yarışmacıydı. Sedat, Çiğdem’i ucuz kahramanlık yaptığı söyledi ve kendisinin diğer adaylardan mal istediyse, Bilal’in de Çiğdem’den mal istemesinin normal olduğunu söyledi.

Çiğdem, kendisi ile para için evlenmek istediğini söyleyen Bilal’in teklifine hayır dedi.

Programın diğer bir buluşması ise Pınar ile Özgür arasında gerçekleşti. Pınar, kendisi için gelen adayını çay içmeye davet etti.

/Evleneceksen-Gel-29-Aralik

Stüdyoda, adaylardan Müjdat ile Ayten’in annesi tartıştı. Ayten’in annesi ‘’Müjdat, kızımın duygularının arkasında duramadı’’ dedi.

Diğer bir buluşma ise Nurdagül ile Okay arasında gerçekleşti. Okay, anlattıkları ile stüdyoda ki herkesi ağlattı. Okay, 7 yaşından beri annesinden haber alamadığını belirtti. Seda Sayan, Okay’a annesini bulmak için elinden geleceğini yapacağına dair söz verdi. Nurdagül’ün Okay’a cevabı hayır oldu.

Yılmaz ile Neslihan arasında ‘’ Benim adımı ağzına alma’’ tartışması yaşandı. Neslihan, kendisi hakkında konuşan Yılmaz’dan ‘’Benim adımı bir daha ağzına alma’’ şeklinde uyarı yaptı.

28 Aralık Yaşananlar

Evleneceksen-Gel-29-Aralik-Sali-izle

Müjdat, Dünyanın 7 milyarıncı bebeğinin sahibi olan Gamze'ye dünkü bölümde talip olmuştu, çay içmeyi kabul eden Gamze'nin kararı bugün olumsuz oldu. Yusuf kendisine gelen talebini red etti. Gamze'nin kardeşi Özge'ye bir aday talip oldu ve çay içmeye gittiler. Emrah ve İrem arasında yeni aşk doğmaya başladı. Yaka kartlarını değiştirip birbirlerinin isimlerini değiştirerek takan ikilinin arasında neler yaşanacak, ilerleyen günlerde izleyip göreceğiz. Melek'e Danimarka'dan gelen İnşaat Mühendisi talibiyle çay içmeye çıktı.

Evleneceksen-Gel-gamze

Daha önce Çiğdem'in oğluna talip olan Pınar, kendisi ve annesi çok iyi bir insan, ısındım sevdim ama ailem onay vermedi diyerek Özgür'e kararım olumsuz dedi.

Evleneceksen Gel 29 Aralık Full HD Tek Parça izle

Yandaki linkten bölümü izleyebilirsiniz. http://www.startv.com.tr/program/evleneceksen-gel

 

evleneceksen gel 29 aralık izle evleneceksen gel 29 aralık tek parça izle evleneceksen gel yeni bölüm izle evleneceksen gel 29 aralık neler yaşandı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları