Evleneceksen Gel 21 Ocak 2016 Perşembe Star TV Canlı izle Yeni Bölüm

Seda Sayan program sunuculuğunu paylaştığı Uğur Arslan ile locadaki adayları talipleriyle buluşturmaya ve mutlu yuvalar için temel atmaya devam ediyor. Evleneceksen Gel 21 Ocak hangi adaylar talipleriyle buluşacak? Görüşmeler sonucunda evlilik kararı alan adaylar olacak mı? Hangi adaylar locaya dahil olarak başka taliplerini arayacak? Kısacası yeni bölümde neler yaşanacak detaylar…

Evleneceksen Gel 21 Ocak 2016 Perşembe Star TV Canlı izle Yeni Bölüm

Seda Sayan program sunuculuğunu paylaştığı Uğur Arslan ile locadaki adayları talipleriyle buluşturmaya ve mutlu yuvalar için temel atmaya devam ediyor. Evleneceksen Gel 21 Ocak hangi adaylar talipleriyle buluşacak? Görüşmeler sonucunda evlilik kararı alan adaylar olacak mı? Hangi adaylar locaya dahil olarak başka taliplerini arayacak? Kısacası Evleneceksen Gel yeni bölümde neler yaşanacak detaylar…

Gamze ve Emrah ilişkisine karşı çıkan Emrah’ın babası Sefer Bey 20 Ocak Çarşamba günü yayınlanan bölümde Emrah ve Gamze’nin birlikte olmalarını istediğini, onları yakıştırdığını söyledi. Gamze ve Emrah bu ilişkinin gidişatı için bir karar verdi. Günlerdir babasından destek göremeyen Emrah stüdyoda gözyaşlarına hakim olamadı ve stüdyoyu terk etti. Babasının yüzünden Gamze ile olan ilişkisinden çekildiğini açıklayan Emrah stüdyoyu tekrar terk etti.

Yeni gelin adaylarından olan 22 yaşındaki Gizem’e, Fatih talip olarak geldi. Fakat Fatih’in kendi işi olmadığı için Gizem talibine olumsuz cevap verdi. Hayat hikâyesini anlatan Gizem, adaylardan Cüneyt’in biyolojik annesine sinirli olmasını haklı buldu. Kendisi de babası tarafından aynı şeyleri yaşadığı ifade etti.

evleneceksen-gel-21-ocak-full-izle

Gizem’in Cüneyt’in annesini eleştirmesi ile Seda Sayan Cüneyt’i stüdyoya davet etti. Cüneyt’in biyolojik annesi ile ilgili sorunların çözümü için halasının telefon bağlantısı yapması istendi. Bu da stüdyo da hararetli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Filiz Hanım için mutfağa girip aşk menemeni yapan Metin Bey karar anı için stüdyoya geldi. Metin Bey ve Filiz Hanım kararlarının olumsuz yönde olduğunu dile getirdiler. Filiz Hanım, Metin Bey’den elektrik alamadığını dile getirdi. Hüseyin Bey’in stüdyoda şarkı söylemesi keyifli anların yaşanmasına sebep oldu.

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumu ile Türkiye’nin en çok evlendiren programı Evleneceksen Gel hafta içi her gün 13.30’da Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Evleneceksen Gel 21 Ocak yeni bölüm canlı izlemek için tıklayınız.

 

evleneceksen gel 21 ocak full izle evleneceksen gel yeni bölüm izle 21 ocak evleneceksen gel 21 ocak gelişmeleri evleneceksen gel canlı izle 21 ocak
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları