Evleneceksen Gel 15 Ocak 2016 Neler Yaşanacak

Sunuculuğunu Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın yaptığı izdivaç programı hafta içi her gün olduğu gibi bugün de seyircisi ile buluşuyor. Yeni evlilik adayları ile devam eden programda en çok göze çarpan ise evlenmek için stüdyoya gelen adayların birbirlerinin ilişkilerine müdahalesi oluyor.

Evleneceksen Gel 15 Ocak 2016 Neler Yaşanacak

Sunuculuğunu Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın yaptığı izdivaç programı hafta içi her gün olduğu gibi bugün de seyircisi ile buluşuyor.  Yeni evlilik adayları ile devam eden programda en çok göze çarpan ise evlenmek için stüdyoya gelen adayların birbirlerinin ilişkilerine müdahalesi oluyor.

Evleneceksen Gel 15 Ocak bölümünde yine Yusuf’u özel locasında izleyeceğiz. Loca adaylarından Melek’in ısrarla çağırması üzerine programa katılan, her defasında Melik’in ilanı aşkını geri çeviren Yusuf, kendisi için bir evlilik adayı aramaya başlamıştı. Gerek aksanı, gerekse hareketleri ile loca adayları içerisinde kendini belli eden Yusuf, bir ilişkiye başlamadı.

Televizyon Tarihinde Bir İlk
Star TV ekranlarında hafta içi her gün 13.30’da canlı olarak yayınlanan Evleneceksen Gel programında bir ilk yaşandı. Locada evlilik için kısmetini bekleyen Yusuf’un tüm adaylarla sorun yaşaması, kimsenin yanında rahat oturmaması Seda Sayan’ın farklı bir çözüm üretmesine neden oldu. Yusuf’u stüdyoda bulunan merdivenlere oturtan Seda Sayan, hem herkesi güldürmeyi başardı, hem de Yusuf sorununa geçici bir çözüm bulmuş oldu.

Evleneceksen Gel Emrah Neslihan
Evleneceksen Gel loca adaylarından Emrah son günlerde dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Neslihan ile yaşadığı kısa süreli ilişkinin ardından Emrah, kimse ile anlaşamadı. Başlarda iyi anlaşan ikili Neslihan’ın hemen evlenmek istemesi, Emrah’ın ise birbirimizi biraz daha tanıyalım demesi üzerine sona ermişti. Bu ikili arasında her an yeni bir aşk başlayabilir.

Evleneceksen Gel 15 Ocak Programını Buradan Canlı İzleyebilirsiniz.

 

evleneceksen gel 15 ocak canlı izle evleneceksen gel yusuf melek evleneceksen gel emrah neslihan evleneceksen gel yusuf neslihan
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
bahrsm     0000-00-00 Cok gozal
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları