Eve Dönüş 10. Bölüm İzle Yeni Bölüm Özeti 16 Aralık

Eve Dönüş yeni bölüm izle özetini sizler için hazırladık. Eve Dönüş 10. bölüm fragmanı ile açıklamasını haberimizden takip edebilirsiniz. Leyla ile Yusuf'un arası bozulmasının nedenleri tüm detaylar için tıklayınız.

Eve Dönüş 10. Bölüm İzle Yeni Bölüm Özeti 16 Aralık

Eve Dönüş 10. Bölüm Özeti

İpek, Yusuf ile yakınlaşabilmek için elinden geleni yapmakta olup özellikle olaylı biten bir doğum günü partisi sonrası daha da yakınlaşmaya çalışmayı başarmıştır. Leyla ile Yusuf arasındaki bozulmasının nedeni aslında henüz bir oyun aşamasında olan kendine aşık ederek onlarını huzuru kaçırmak olup bunu başarı ile şu an için elde etmiş gözükmektedir. Aras ise Canan ile birlikte olan yakınlaşma sonucu onun cazibesine katılmış ve aşık olmak üzerindedir. Ama Canan için henüz tam olarak kim olduğunu ve nasıl bir oyun oynacağını bilmediği için Aras’ı heyecanlı ve büyük sürprizler yaşayacağı günler beklemektedir.

Eve-Donus-10.-Bolum-izle-Yeni-Bolum-Ozeti-16-Aralik

Yusuf için hayatı mahvedecek olan intikam planları sadece Yusuf için değil bir çok kişi için hayatlarında kalıcı izler bırakacaktır. Bir çok kişi birbirinden intikam almak istemekte olup herkes için intikam alma duygusu oluşmuş ve bir çok kişi aslında bunun için yaşar olmuştur. Canan ile Aras arasında oluşan ilişki kontrol altına almadan ikisi tarafından çok iyi bir şekilde ilerlerken aslında bunun nedeni Kürşat’tır. Elif’in olayı ise işin içinde çıkılmaz bir duruma dönüşmektedir. Annesi ile olan özlemi onu bu durumu daha zor haline sokar. Elif annesi ile buluşması onu görmesi her geçen gün daha zor hale gelirken bir süre boyunca belki bu hayali gerçekleşemeyecektir. Bölümde bir çok sürpriz ile hayranlarını şaşırtmaya devam etmektedir.

Eve Dönüş 10. Bölüm Full Tek Parça İzle 16 Aralık Çarşamba

http://www.atv.com.tr/webtv/eve-donus/bolum Bu linkten yeni bölümü izleyebilirsiniz.

 

eve dönüş 10. bölüm full izle eve dönüş 10. bölüm özeti eve dönüş 16 aralık izle eve dönüş 11. bölüm fragmanı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları