Etnik Melodili Şarkılarıyla Ünlenen Adele Türk Mü?

Son zamanlarda şarkıları oldukça sevilerek dinlenen şarkıcı Adele’nin kökeninin Türk olduğu anlaşıldı. Ünlü şarkıcının en son ‘Milion Years Ago’ şarkısı Ahmet Kaya’nın ‘Acılara Tutunmak’ isimli parçasıyla benzer olduğu tartışma yaratmıştı.

Etnik Melodili Şarkılarıyla Ünlenen Adele Türk Mü?

Sözü edilen Ahmet Kaya şarkısıyla yeni Adele şarkısının benzerliği tartışmaları henüz sonlanmamışken gazete Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu tarafından Adele’nin kökeninin Türk olduğu iddiası ortaya atıldı. Semercioğlu hazırladığı köşe yazısında bu iddiayı kendisinin söylemediğini Adele’nin 2009 yılında verdiği bir röportajında kendisinin söylediğini de vurguluyor. Bahsedilen röportaj araştırıldığında ünlü şarkıcının fazla kiloları hakkında sorulan bir soruya müzikte önemli olanın görsellik değil kulağa hitap etmek olduğunu belirttikten sonra ailesinin kökenlerinin Türk, İngiliz, İspanyol asıllı olduğunu söylüyor. Ayrıca kilolarının ve hatlarının babasından geldiğini de ünlü şarkıcı belirtiyor.

Peki, Adele’nin Türk Asıllı Olduğu Doğru Mu?

Yapılan haberlerin ve ünlü şarkıcının son şarkısının Ahmet Kaya’ya benzerliğinin ortaya çıkmasıyla ünlü gazete ve haber kuruluşları da bu konunun üzerine giderek bazı araştırmalar yapsa da hepsi Adele’den henüz bir açıklama gelmediğini vurguluyor. Adele ise konuyla ilgili sessizliğini kararlılıkla korumaya devam ediyor. Daily Mail ve Independent gibi önemli yayın kuruluşlarının en büyük beklentisi ünlü şarkıcının Ahmet Kaya benzerliği ve Türk asıllı olması konusunda açıklık getirmesi. Bakalım Adele kendinden beklenen açıklamayı yapıp konuya ne kadar açıklık getirecek hep birlikte merak ediyoruz.

ünlü şarkıcı adele türk mü adele türk çıktı adelenin yeni albümü çıktı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları