Esra Balamir İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 6 Ocak 3. Bölümünde Geçmişine ve Özel Hayatına Dair Açıklamalarda Bulundu

TV8 ekranlarının vazgeçilmez stil ve moda programı İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacılarının stilleriyle olduğu kadar, bölüm sırasında yaşananlar ve yarışmacılarının özel hayatlarıyla da gündeme gelmeye devam ediyor. Bugün yayınlanan bölümde bir zamanlar Türkiye’nin tartışmalı isimlerinden Esra Balamir geçmişi, yaşadıkları ve özel hayatıyla ilgili çok özel açıklamalarda bulundu. Haberin detayından açıklamaları öğrenebilirsiniz.

Esra Balamir İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 6 Ocak 3. Bölümünde Geçmişine ve Özel Hayatına Dair Açıklamalarda Bulundu

Yeni sezonuna ünlü isimlerden oluşan yarışmacılarla başlayan İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler programı stillerini kanıtlamak isteyen ünlülerin podyumda yarışına sahne olmaya devam ediyor. Türkiye’nin ünlü isimlerinden oluşan yarışmacıları tanımak isteyen izleyiciler yarışmayı çok dikkatli takip ediyor. Üstelik sadece stil konusunda değil, yaşadıkları tartışmalar ve özel hayatları da İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacılarının izleyici tarafından en çok merak edilen konuların başında geliyor. Sözü edilen isimlerden birisi de bir zamanlar magazin haberlerinden düşmeyen Esra Balamir. Özellikle geçmişi ve özel hayatı konusunda geçmişte fazlaca eleştiri alan ve bir o kadar da merak edilen yarışmacı bugünkü İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 6 Ocak izle 3. bölüm yayınında konuyla ilgili açıklamada bulundu.

iste-benim-stilim-2016-unluler-esra-balamir

Bugünkü performansını göstermek için podyuma çıkan Esra Balamir, kendisinin konseptini soran sunucu Öykü Serter’e ‘erkek arkadaşımla yemeğe gidiyorum’ cevabını verince konu açıldı. Öykü’nün ‘Gerçekten var mı? Ailesiyle tanıştın mı?’ gibi arka arkaya yönelttiği sorular karşısında güzel yarışmacı ‘Evet bir erkek arkadaşım var, ancak daha yeniyiz. Bir buçuk ay oldu. Ailesini henüz tanımıyorum. Yani sadece erkek kardeşini tanıyorum bu da yeterli değil‘ cevabını verdi. Bunun üzerine Öykü ‘biz tanıyor muyuz?’ sorusunu sözlerine ekledi. Soruya cevap veren Balamir ‘kendi camiamdan değil, bu nedenle tanımazsınız, kendi camiamdan insanları tercih etmiyorum’ ifadelerini kullandı.

esra-balamirden-ozel-hayati-ve-gecmisine-dair-aciklamalar

Özel hayatına dair sorular soran ve Balamir’den yeterli cevabı alan Öykü, bu kez de merakla bekliyor olacağız eskiden magazinden görüyorduk şeklinde konuşunca Esra ‘Artık magazine çıkmayı tercih etmiyorum’ şeklinde cevap verdi. Bunun üzerine sunucunun peki yaşadıklarına pişman mısın sorusuna ise pişman olduğunu hayatında olmayacak kilit noktalarda hatalar yaptığını, bu nedenle magazinde hiç olmadığı bir kişi gibi göründüğünü açıklamalarına ekledi. Öykü’nün soruları karşısında pişmanlıklarını açıklayan Esra, aslında o dönemde magazinin birçok saçma getirileri vardı, ben de kalbimle hareket ettiğimden ve aklımı kullanmadığımdan çok farklı ve yanlış tanındım. Aslında Esra oldukça komik, şeker ve merhametli bir kızdır. Ancak, o zamanlar sarışın, seksi, aptal imajı üzerimde yaratılmaya çalışıldı. Bu nedenle yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum ve halkın aklından bu imajı silmek için de bu yarışmanın iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Bu yarışmada insanlar beni her yönümle ve en önemlisi de gerçek benliğimle tanıyabilecekler, burada olmaktan mutluyum şeklinde kalbinden dökülen bir açıklamada bulundu. 

işte benim stilim 2016 ünlüler esra balamir esra balamir geçmişte yaşadıklarını açıkladı esra balamirden içten açıklamalar işte benim stilim 6 ocak işte benim stilim 2016 ünlüler 6 ocak esra balamir
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları