Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. Bölüm izle 12 Ocak Fragmanı

2016 yılında yeni bölümleriyle devam edecek olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. bölüm fragmanı izle yayınlandı. Sevilen dizi 12 Ocak günü Salı yeni bölümü ile ekrana gelecek.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. Bölüm izle 12 Ocak Fragmanı

Önceki bölümde neler yaşanmıştı? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17 bölüm özeti

Şahin Ağanın vurulması ve yoğun bakımdan daha çıkmaması üzerine tüm şüpheler parasına el konulan Sibiryalıya döndü.

Mahmut, Hızır Reisin Sibiryalıdan aldığı paraları altına çevirip jant yaptığı ve Şahin Ağanın hurdalığında sakladığı öğrenir. Özlem, Alparslan ile tekrar barışmak için harekete geçer ve niçin ayrıldıklarını öğrenmek için Alparslan ile buluşmaya karar verir ve ona Yılmaz’ın oğluyla çıkacağını söyleyeceğini belirtir. Meryem, kocasını öldürttüğü Nurten’e her ay 50 bin dolar vereceğini söyledi.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-18-bolum-fragmani

Şahin Ağayı vurdu iddiaları ile tüm şüpheleri üzerine çıkan, Şahin Ağayı vurmadığını ve bu olayla ilgisi olamadığını anlatmak için Hızır Reisin yanında gider. Hızır Reis, konseyi fidanlığa toplantıya çağırır. Masada konsey üyelerini Sibiryalının parasını iade etmesi konusunda ikna eder. Ünal ise parayı iade etmeyeceğini belirtti. Mahmut, Şahin Ağanın hurdalığını basıp, Sibiryalının paralarının çevrildiği altın jantları çalar.

Reha hem babasını vurdu hem de altınları çaldı şüphesi ile Sibiryalıya pusu kurar. Sibiryalı bu pusuyu Ünal’ın kurdurduğunu düşünür. Mahmut, abisi Selim’den veliahtlık için hesap sormaya gider ve abisini bıçaklar. Şahin Ağa yoğun bakımdan çıkar ve kendisinin Mahmut’un vurduğunu söyler.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12 Ocak Full izle 18. Bölüm Tek Parça

http://www.atv.com.tr/webtv/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz/bolum

eşkiya dünyaya hükümdar olmaz eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 18. bölüm izle eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 18. bölüm full izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları