Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17. Bölüm Tek Parça izle 29 Aralık Salı

ATV ekranlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17. Bölümü ile seyircisiyle buluşuyor. Mahmut’un yaşadığını öğrenen Hızır Reis’i durdurmak artık mümkün görünmüyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17. Bölüm Tek Parça izle 29 Aralık Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17. Bölüm

Mahmut’un yaşadığını öğrenen Hızır Reis, Mahmut’u yakalamak için vakit kaybetmeden ekibini görevlendirir. Silah baronları toplantıya davet eden Hızır Reis için artık intikam zamanı gelir. İlker’e yaptıklarının bedelini ödetmek isteyen Reis, kimsenin beklemediği anda cezayı keser.

Önce Şahin’i sonra öz abisi Selim’i öldürmek için girişimde bulunan, Hızır Reis’in altınlarını çalan Mahmut ise yurtdışına kaçmak için hazırlıklara başladı. Pasaport işlemleri için Nevzat’tan yardım isteyen, karşılığında Hızır Reis’ten çaldığı altınları Nevzat’a vereceğini söyleyen Mahmut, en büyük hatayı yapar. Hızır Reis’e Mahmut’un yerini veren Nevzat, Devlet ve mafya arasında ki ilişkiyi biraz daha sağlamlaştırma peşindedir. Öz kardeşi Mahmut’un bıçakladığı Selim ölecek mi? Hızır Reis Mahmut’u yakalayabilecek mi? sorularının cevabını Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. Bölüm izleyip birlikte öğreneceğiz…

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-29-aralik-sali-17-bolum

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm de Meryem ve Nazlı cephesinde ki çocuk krizi devam ediyor. Nazlı’nın İstanbul’u terk etmesi için elinden geleni yapan Meryem, bu kez farklı bir teklifle Nazlı’nın karşısındadır. Nazlı’ya büyük miktarda para teklif eden Meryem, Nazlı’nın verdiği “Biz Hızır ile mutluyuz” cevabı sonrasında bir şok daha yaşar.  Hızır Reis’in çocuğunu dünyaya getirmekte ve İstanbul’da yaşamakta kararlı olan Nazlı’yı zor günler bekliyor. 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17. Bölüm Full izle

http://www.atv.com.tr/webtv/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz/bolum

eşkiya dünyaya hükümdar olmaz son bölüm izle eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 17 bölüm tek parça izle eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 17 bölüm full izle eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 18. bölüm full izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları