Diriliş Ertuğrul 41. Bölüm Fragmanı izle Özeti 6 Ocak 2016

TRT 1 televizyonunun reyting rekortmeni olan ve Osmanlı devletinin kuruluşunu anlatan Diriliş Ertuğrul dizisinin 30 Aralık gecesinde ki son bölümü yine nefesleri kesti. Dizinin son bölümünde neler yaşandı? İşte cevapları:

Diriliş Ertuğrul 41. Bölüm Fragmanı izle Özeti 6 Ocak 2016

Bir önceki bölüm 30 Aralık 40. bölüm de neler yaşandı?

TRT 1 televizyonunun reyting rekortmeni olan ve Osmanlı devletinin kuruluşunu anlatan Diriliş Ertuğrul dizisinin 40. bölümü yine nefesleri kesti. Dizinin son bölümünde neler yaşandı? İşte cevapları:

Hayme Ana artık iyileşmiştir ve bir an önce ayağa kalkıp oğullarının yanında olmak ve obasının başına geçmek ister.

Gümüştekin ve Korkut Bey, Karaberk’in Noyan ile görüştüğünü öğrenirler. Fakat Karaberk gizli bir görev için Noyan ile görüştüğü yalanını söyler.

Korkut Bey, obasında dönen dolaplardan habersiz, tüm yaşananların ve oğlunun ölümünden yeğeni Ertuğrul’u sorumlu tutmaya devam eder. Korkut Bey, Toy meclisinden Ertuğrul’un idam kararının çıkmasını istiyor.

Artuk Bey, ağır yaralı olan Tuğtekin’in tedavisini yapmaktadır. Ertuğrul Beyin, Toy meclisine kendisinin masum olduğunu ispatlayabilmek için Tuğtekin’i acilen Dodurga obasına götürülmesi gerekmektedir. Bu görevi İb-nül Arabi, Geyikli ve Derviş üstlenirler ve yola çıkarlar.

Ertuğrul Beyin Alpleri, Toy meclisinin verebileceği idam cezasına karşı beylerini korumak için gizlice Dodurga obasına sızarlar.

Gündoğdu, karısı Selcan’a çocuk istediğini ve üzerine kuma getireceğini söyler. Kumanın gelmesini kabul etmezse onu boşayacağını söyler.

dirilis-ertugrul-41-bolum-fragmani-izle

Şaman’ın büyülediği Moğol askerleri, gece yarısı Dodurga Obasını basar.

Atabey Ertokuş’un savaş planlarını Anadolu Selçuklu hükümdarı Alaaddin Keykubat’a götürmek için yola çıkan Halime Sultan ve Deli Demir bir kervansarayda konaklar. Onları takip eden Tangut, Halime Sultan ve Deli Demir’in suyuna uyku ilacı atıp savaş planlarını çalmak ister. Fakat Halime Sultan, Tangut’u yaralayıp oradan kaçarlar.

Tuğtekin’in ölmediği öğrenen Noyan, askerleriyle beraber Tuğtekin’in ovaya ulaşmasını engellemek için yola çıkarlar.

Ve toy günü gelir. Ertuğrul toy meclisinin vereceği karar için toya katılır. 

Diriliş Ertuğrul 41. Bölüm 6 Ocak Full HD Tek Parça izle

http://www.trt1.com.tr/dirilis-ertugrul/39014

diriliş ertuğrul 41. bölüm izle diriliş ertuğrul 41. bölüm full izle diriliş ertuğrul 41. bölüm fragmanı izle diriliş ertuğrul 6 ocak tek parça izle diriliş ertuğrul son bölüm izle 6 ocak 2016
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları