Çifte Saadet 7. Bölüm FOX TV izle 19 Mart Perihan Evi Terkedince Hülya Zafer Kazanacak!

Metin evi terkeden Perihan’ın gönlünü almayı ve onu yeniden eve getirmeyi başarabilecek midir? Çifte Saadet eğlenceli ve güldüren, bazen de hüzünlendiren bölümleri ile Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Fox Tv ekranlarının sevilen aile dizisi Çifte Saadet ekranlara gelecek olan 7. Bölümü ile 19 Mart Cumartesi günü 20.00’da Fox Tv ekranlarında olacak.

Çifte Saadet 7. Bölüm FOX TV izle 19 Mart Perihan Evi Terkedince Hülya Zafer Kazanacak!

Saadet ailesi Aysel’den kurtulduklarını düşünürken aslında yanıldıklarını ve başlarına daha büyük işler geleceğini fark ederler. Perihan ve Hülya başta olmak üzere Aysel’den kurtulmak için el ele veren aile bu sorunun üstesinden gelmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Nejat, Aysel’in varlığını fırsata çevirmenin peşindedir. Bu sayede Perihan’a daha fazla yakınlaşmıştır. Metin’in Nejat’a karşı tutumu ne olacak?

cifte-saadet-19-mart-full-izle

Saadet ailesine sigorta şirketinden hiç beklenmedik anda gelen zarf ile dengeler alt üst olacaktır. Metin’in işi sarpa sarar. Sigorta şirketi Perihan’ın ölmediğini öğrenmiştir ve Metin’e verdiği ölüm tazminatı geri istemektedir. Hülya ise Metin’in, düğünlerini Perihan’ın ölüm tazminatı ile yaptığını öğrenir. 

Perihan evde hizmetçi muamelesi görmekten çok sıkılmıştır. Hülya’nın kendisine karşı kurduğu üstünlüğü artık kaldıramaz. Sigorta şirketinden gönderilen zarf ile birlikte bütün sırlar açığa çıkar. Perihan, Hülya ile Metin arasında yaşananları öğrenmiştir. Çocukları ile birlikte evi terk eder. Metin’in kendisini hiç sevmediğini düşünür ve kalbi kırılır. Perihan evi terk eder. Hülya ise zafer kazanmışçasına sevinçlidir. 

cifte-saadet-7-bolum-canli-izle

Metin Perihan’ın gidişine çok üzülür. Perihan’ın gönlünü almayı ve onu yeniden eve getirmeyi başarabilecek midir? Çifte Saadet eğlenceli ve güldüren, bazen de hüzünlendiren bölümleri ile Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Fox Tv ekranlarının sevilen aile dizisi Çifte Saadet ekranlara gelecek olan 7. Bölümü ile 19 Mart Cumartesi günü 20.00’da Fox Tv ekranlarında olacak.

Çifte Saadet FOX TV Canlı izle

çifte saadet 19 mart izle çifte saadet 7. bölüm canlı izle Fox TV canlı izle çifte saadet 19 mart perihan evi terkediyor
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları