Big Brother Yılbaşı Özel Bölümü izle 31 Aralık Perşembe

Star TV ekranlarının sevilen yarışması Big Brother Türkiye Yılbaşı özel bölümü ile yeni yıla merhaba diyecek. Yarışmacılara yapılan büyük yılbaşı sürprizi, heyecanlı dakikalar yaşanmasına neden oldu.

Big Brother Yılbaşı Özel Bölümü izle 31 Aralık Perşembe

Big Brother yarışmacılarına geçtiğimiz bölümde yeni yıl partisinde giymeleri için hediye kıyafetler gönderilmişti. Bayan yarışmacıların gönderilen kıyafetleri beğenmemeleri üzerine Big Brother, onları kırmadı ve yeniden farklı kıyafetler gönderdi. Yeni kıyafetleri ile önce bayan yarışmacılar erkeklere, sonrasında ise erkek yarışmacılar bayanlara, mini bir defile gösterisi yaptı. Yeni kıyafetleri ile yeni yıla hazırlanan yarışmacılara bir sürpriz de yapımcılardan geldi. Smokin ve gece elbiselerinin giyilmesinin ardından gözleri kapatılan yarışmacılar nereye gittiklerini bilmeden yola çıktı. Gözleri açıldığın da kendilerini ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in karşısında bulan Big Brother yarışmacıları heyecanlarını gizleyemedi.

Yarışma başladığı günden bu yana Big Brother evinde olan yarışmacılar, Var mısın yok musun yarışması için kısa süre de olsa evden ayrılacak. Big Brother Yılbaşı özel programına Ümit Besen, Ferman Toprak, Kibariye’de şarkıları ile renk katacak.

Büyük Ödül 500 Bin Lira

Big Brother Var Mısın Yok Musun da tam 500 Bin TL büyük ödül veriyor. Tüm yarışmacıların katılacağı Var mısın Yok musun oyununu kazanan isim 500 Bin TL’lik büyük ödülünde sahibi olacak.

Yeni yıla Big Brother Türkiye yarışmacıları ile birlikte girmek isterseniz, saat 22.00’da televizyon karşısında ki yerinizi almanız gerekiyor. Şimdiden sizlere iyi yıllar dileriz.

big brother türkiye izle big brother türkiye yılbaşı özel izle big brother türkiye 2016 yılbaşı izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları