Big Brother Türkiye Yılbaşı Özel Canlı izle 31 Aralık Varmısın Yokmusun Kim Kazandı?

Dünyada yayınlandığı tüm ülkelerde izlenme rekorları kıran ve kısa bir süre önce en büyük yarışma platformuyla başlayan Big Brother Türkiye bu kez de yılbaşı özel programıyla izleyicisiyle buluşacak. Big Brother Türkiye yılbaşı özel canlı izle 31 Aralık olarak ekranlara gelecek eğlence dolu bölümde neler yaşanacak? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Big Brother Türkiye Yılbaşı Özel Canlı izle 31 Aralık Varmısın Yokmusun Kim Kazandı?

Star TV ekranlarının sevilen yarışma programı yine Asuman Krause’nin sunuculuğunda yılbaşında Big Brother Türkiye yılbaşı özel canlı izle 31 Aralık olarak izleyiciyle buluşacak. Eğlenceli bir yılbaşı programının yaşanacağı yarışmada ünlü konuklar ve özel oyunlar sayesinde yılbaşı coşkusu yaşanacak. Big Brother Türkiye yılbaşı özel konukları kimler? Bu özel gecede neler yaşanacak merak ediyorsanız bu haberimizin detayındaki linkten full ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

Big Brother Türkiye’de yaşanacak özel gecede ilk sürpriz konuk sunucu göreviyle Mehmet Ali Erbil olacak. Yarışmanın başarılı sunucusu Asuman Krause’ye destek verecek ve sunum görevini paylaşacak Erbil, renkli sunumuyla izleyiciye eğlenceli anlar yaşatacak. İkili bu kez yarışma formatının dışına çıkacak ve bir zamanlar ekranların sevilen yarışma programı olan ‘Varmısın Yokmusun’ yarışmasını Big Brother Türkiye yarışmacılarıyla birlikte ekranlara tekrar taşıyacak. Yarışmacılar ellerindeki kutularda ne olduğundan habersiz büyük ödüle gitmek isteyen yarışmacıya yönlendirmede bulunacak. Para ödülü için kim yarışacak açıklanmazken, yarışmanın sonucunda ne olacak izleyici için büyük bir sürpriz olacak.

Bu eğlenceli dakikalar yaşanırken izleyici ve yarışma kadrosunu Kibariye, Ümit Besen ve Ferman Toprak isimli Türkiye’nin önemli sanatçıları şarkılarıyla eğlendirecek. Diğer yandan oryantal dansın kraliçesi Didem de yaptığı dans şovla izleyenleri büyüleyecek. 

VARMISIN YOKMUSUN KİM KAZANDI?

Varmısın Yokmusun'da Onur yarışan isim oldu.Oldukça iyi yarışan Onur son ikiye 500 bin TL ve 150 bin TL ile girdi.Hamdi Bey'in 180 bin TL'lik teklifini red eden ev halkı kutuya gitti.

Heyecanın doruğa yükseldiği yarışmada Onur'un 10 numaralı kutusundan 150 bin TL çıkarken Emrah'ın 11 numaralı kutusunda ise 500 bin TL vardı.Ev halkı 150 bin TL'lik ödülün sahibi oldu.

Big Brother Yılbaşı Gecesi 31 Aralık Canlı izle

STAR TV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

big brother türkiye yılbaşı özel canlı izle big brother türkiye 31 aralık yılbaşı gecesi izle big brother türkiye varmısın yokmusun
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları