Big Brother Türkiye Yarışmacıları Kimler? Canlı izle - Haftanın Finali Kim Elendi?

Yurt dışında çok izlenen ve efsaneleşen program ''Big Brother'' artık Türkiye'de. Bu yarışma 3 bin metrekarelik bir alanda 80'den fazla kamera ve yüzlerce mikrofonla her anı izlenecek bir evde geçecek. Big Brother Türkiye kim elendi? ve haftanın finali gelişmelerini her hafta sizlerle paylaşacağız.

Big Brother Türkiye Yarışmacıları Kimler? Canlı izle - Haftanın Finali Kim Elendi?

Big Brother Türkiye

Başvuruda bulunan on binlerce kişiyle tek tek görüşüldü ve birbirini tanımayan 8 erkek ve 8 kadın yarışmacı ev arkadaşı olmak üzere Big Brother Türkiye yarışmacıları olarak seçildi. Evde gün içinde yarışmacıların yaşantısını merak ediyorsanız bu sayfadan Big Brother Türkiye canlı izle olarak yayınları takip edebilirsiniz.
 
Bu evin dış dünya ile hiç bir iletişimi hiç bir bağı olmayacak ve ev halkına değişik deneyimler sunacak 'Big Brother' ne derse o olacak. Kurallar her an değişebilir ve bu kuralları sadece 'Big Brother Türkiye' bilebilir. 
 
16 yarışamacı 100 gün boyunca Big Brother'ın verdiği görevleri yapmak üzere toplanıyor. 100 gün boyunca yarışmada kalmayı başaran ve big brother'ın verdiği zeka, güc, strateji ve bazen eğlenceli olan görevleri başarıyla tamamlayabilen yarışmacı  birinci olup bir milyon liranın sahibi olacak. Evin her yerinde sadece Wc'ler hariç onlarca kamera bulunacak ve her anları izlenecek. 
8 ay kadar bir süre hazırlığı yapılan, 300 kişinin görev aldığı bu yarışmanın  sunuculuğunu ise Asuman Krause yapacak.
 
Görevler arasında liderlik görevi de var. Bu lider bazı yarışmalar sonucu en sona kalan ve en başarılı olan yarışmacı oluyor ve takımı o hafta o yönetiyor, seçimleri o yapıyor.

5 Aralık günü yapılan haftanın finalinde halkın oylaması ile Alphan yarışmaya veda etti. Bu hafta Big Brother Türkiye 12 Aralık Cumartesi günü kim elendi buradan paylaşacağız.


Big Brother Türkiye Yarışmacıları

ERKEKLER

Hüseyin Kantarcı

big-brother-turkiye-huseyin-kantarci%281%29.png
33 yaşında, İstanbul'dan katılıyor,aslen Kastamonulu olan yarışmacı; işletme mezunu ve aynı zamanda bir şirkette nakliyecilik yaparak geçimini sağlıyor. Yarışamada eşini ve köpeğini çok özleyeceğini, vahşi hayvanlara karşı ilgisi olduğunu ve beslediğini belirtti. Yarışmacı 17 yaşından beri motor kullandığını ve çok titiz bir insan olduğunu söylüyor. Yeni evli olan yarışmacı '' Bana lakap takılmasın. Benim zaten babamın taktığı Hüseyin oğlum yavaş anlamına gelen 'HOY' lakabım var.'' dedi. Kazanırsa eşine pembe bir araba ve ev alacağını da söylemeyi unutmadı. 

Sinan Aydemir

big-brother-turkiye-sinan-aydemir.png
20 yaşında ve yarışmaya Şırnak'tan katılan genç yarışmacı Sinan, hayali olan beden öğretmenliğini kazandığını, kalabalık bir ailenin üyesi olduğunu ve bu evde en çok babasının her gün onu arayıp hal hatır sormasını ve küçük kız kardeşini özleyeceğini söyledi. Büyük ödülü kazanırsa bütün ailesini bir araya toplayıp hep beraber yaşamak istediğini ve maddi durumu iyi olmayan hatta yarışmaya zor koşullarda gelen Sinan bu ödülle ailesine katkıda bulunmak istediğini belirtti.''Yarışamaya kendim için değil ailem için geldim.'' açıklamasıyla da akıllara kazındı. 

Arsel Şentürk


27 yaşında ve Fransa'da doğan, Arnavut asıllı yarışmaya ise İstanbul'dan katılan yarışmacı İşetme Yönetimi mezunudur.Sinan; Asi ve negatif insanlardan, emir almaktan hoşlanmadığını söyledi. Saçlarını çok sevdiğini söyleyen yarışmacı, yarışmaya kolu kırık bir şekilde başladı ama bunun kendisine engel olmadığını da net bir dille belirtti.

Demir Kırılmaz


42 Yaşında, İstanbul'da yaşayan aslen Erzurumlu olan yarışmacı dış ticaret işiyle ilgileniyor. Annesi ve babasını kaybetmiş, 2 evlilik geçirmiş ve uzun yıllar yurt dışında yaşamasına bağlı olarak yarışmada psikolojik açından etkilenmeyeceğini düşünüyor.Kolundaki annesini resmi olan dövmenin ona çok büyük destek olacağını düşünüyor.Big Brother evinde en çok ablasını ve kız kardeşini özleyeceğini belirten Demir, dedikoduyu hiç sevmediğini ve yaşından kaynaklı olarak diğer yarışmacılardan hayat tecrübesinin fazla oluşunu bir avantaj olarak gördüğünü söyledi. ''Ben Demir Kırılmaz'ım. Adımın hakkını veriyorum.'' cümlesiyle de dikkat çekti.

Onur Aydemir

big-brother-turkiye-onur-aydemir.png
23 yaşında yarışmaya Bursa'dan katılıyor ve İstanbul'da özel bir üniversite de mimarlık okuyor. Korkusuz bir insan olduğunu 2 yıldır spor yaptığını ve vazgeçmeyeceğini söyleyen yarışmacı; kızları sevdiğini, kızların kendisi için önemli olduğunu ve onlarla bu evde uyum içinde yaşayacağını söyledi. Elini attığı her işi başaracağını, gücü ve zekasıyla fırtına gibi eseceğini, kendini dünyaya tanıtacağını ve şampiyon olacağını düşünüyor. 

Oktay Yavuzarslan

big-brother-turkiye-oktay-yavuzarslan.png
35 yaşında, yarışmaya Ankara'dan katılıyor. Vücut geliştirme ve Buz Hokeyi branşlarında milli sporcu olan yarışmacı; evli ve bir çocuğu var, kendisi oğlunun kahramanı. 3 yaşında annesini 16 yaşında babasını kaybettiği için tek başına yeterince güçlü olduğunu, çok titiz ve düzenli, tam bir aile babası olduğunu, '' Oğlum benim her şeyim ve bu yarışmayı onun için kazanacağım.'' dedi.

Yasin Özegemen

big-brother-turkiye-yasin-ozgemen.png
26 yaşında, aslen Selanik göçmeni, Konya'da doğup büyümüş, İstanbul'da yaşayan yarışmacı; Turizm ve Otelcilik mezunu aynı zamanda oyunculuk yapıyor. Fiziğine, aklına ve yakışıklılığına çok güvendiğini, dışarıdan çok destekleneceğine inandığını, mükemmel bir ailenin bireyi olduğunu  söyledi. ''Anaların evladı, babaların aslan gibi oğlu, genç kızlarında ilgisini çekeceğim.'' açıklamasında bulunarak özgüvenli olduğunu da ispatladı.

Alphan Yuvalı

big-brother-turkiye-alphan-yuvali.png
21 yaşında, İstanbul'da yaşayan ve Turizm Otelcilik okuyan yarışmacı; son sınıfta, kitap okumayı, dans etmeyi çok seviyor. Simetriye, her şeyin yerli yerinde olmasına, zamanının çoğunu birlikte geçirdiği ikiz kardeşine çok önem verdiğini, bu yarışmayı yeni bir hayata atılmak olarak gördüğünü ve bunun için okulunu dondurduğunu, çok azimli olduğunu ve zekasına çok güvendiğini söyledi.
Açıklamasında ise '' Arkadaşlarım bana Clark Kent der çünkü; içimde başka biri daha var ve bunu herkes görecek.'' dedi. NOT: Big Brother Türkiye ilk haftasında yarışmadan elenerek veda etti.

KIZLAR

Funda Güven 

big-brother-turkiye-funda-guven.png
31 yaşında,aslen Çanakkaleli ama İstanbul'da tek başına yaşayan yarışmacı, başta aile desteği olmamasın rağmen ısrarla kabul ettirip geldiğini, çok fazla kıyafeti olduğunu, çok önem verdiğini ve buraya sınırlı kıyafetle geliyor olmasının onu üzdüğünü söylüyor. Yemek yapmanın kendisine çok iyi geldiğini, ödülü kazanırsa ev gibi yatırımlar yapıp ailesini mutlu etmek istediğini ve asla bu evde aşk yaşamak istemediğini de belirtti.  

Gülşen Dinçer

big-brother-turkiye-gulsen-dincer.png
26 yaşında, aslen Malatyalı ama Antalya'da yaşayan yarışmacı, 8 yıl kurumsal bir firmada çalışmış lakin bırakıp kendini mutlu eden şeyin peşinden gidip moda işiyle ilgilenmeye başlamış ve bu işte ne iyisi olmak istiyor. Yakın arkadaşlarının ona taktığı bir lakap var; ' Corcorella'. Açıklamasında ise '' Dağınıklık benim tarzım ve yaşam biçimim. Benden başkaları rahatsız olursa bu onların sorunu.'' dedi. İşin ucunda yalnız kalmak olsa bile kazanmak için sonuna kadar Big Brother Türkiye evinde yalnız kalmayı göze aldığını da belirtti. 

İdil Naz Kaluç

big-brother-turkiye-idil-naz-kaluc.png
20 yaşında, aslen Sivaslı olan ama ailesiyle İstanbul'da yaşayan yarışmacı, Beden Öğretmenliği Spor Yüksek Okulu öğrencisi, tek çocuk olduğu ve çok özenilerek büyütüldüğü için şımarık denildiğini ancak öyle olmadığını, kıskanan insanların bunu söylediğini, ilgi çekmeyi ve ilginin üzerinde olmasını sevdiğini, kendi egoist olduğu için bu tarz insanları sevmediğini, lider ruhlu olduğunu ve bunu kimsenin bastıramayacağını söyledi. Açıklamasında '' Beni sevmeyip yanımda olmak isteyenler olacaktır; çok haklılar ben olsam bende güçlünün yanında olmak isterdim.'' dedi.

Çağla Çoban

big-brother-turkiye-cagla-coban.png

33 yaşında, Tekirdağlı olan yarışmacı, yüzme milli takım sporcusu olduğunu, sayısız Balkan derecesi olduğunu ve babasının eski milli futbolcu olduğunu, 2014 yılında vefat ettiğini ve babasına çok düşkün olduğunu, yarışmayı kazanırsa babasından ev kalmadığı için bir ev alacağını söyledi. Bordo, kırmızı ve mat ruju olmadan yaşayamayacağını söyleyerek güzelliğine önem verdiğini de göstermiş oldu. Çok hırslı ve özgüvenli olduğunu söyleyen yarışmacı, ukalalığa asla tahammül edemediğinide belirtti.

Gökçen Yurt

big-brother-turkiye-gokcen-yurt.png

30 yaşında olan ve Aydın'dan gelen yarışmacı, fitness antrenörü, zeki olduğuna inanıyor, ailesinden ayrı kalacağı için üzüleceğini, diğr yarışmacıların ondan korkmasını tavsiye ettiğini söyledi. 

Tuğra Özer

big-brother-turkiye-tugra-ozer.png

19 yaşında ve Ardahanlı olan yarışmacı, futbolcu ve futbolun hayatında çok önemli bir yere sahip olduğunu, her zaman kaptan olduğunu, dışardan sert göründse bile aslında çok sıcak kanlı olduğunu, annesi ve babasının ayrı olduğunu babasıyla görüşmediğini ve büyükanne ile büyükbabasıyle büyüdüğü için onlara çok düşkün olduğunu ve büyük ödülü kazanırsa ailesi ve kendisine birer ev almak istediğinin belirtti.

Seda Gümüşçü

big-brother-turkiye-seda-gumuscu.png
 29 yaşında ve aslen Diyarbakırlı ama İstanbul'da yaşayan yarışmacı, bir otelin güzellik bölümünde çalışmakta. Seda, bu yarışmanın hayatını değiştireceğine inandığını, ailesiyle yaşadığını ve kedisini yanına alamayacağı için çok üzgün olduğunu, arkadaşları için; yer mantarı, entrika kraliçesi, biraz da yaramaz olduğunu, temizlik yapmayı sevdiğini ve ortak yaşamaya hazır olduğunu, pis insanlara tahammülü olmadığını belirtti. 

Rezan Denizmen

big-brother-turkiye-rezan-denizmen.png
37 yaşında ve İstanbul'da yaşayan yarışmacının bir organizasyon şirketi var. Rezan, annesi ve kız kardeşiyle yaşadığını, heyecanlı bir tip olduğunu, bir tartışma durumunda sakinliği ve gülüşüyle karşısındakine gereken cevabı vereceğini düşündüğünü, ilgi odağı olmaktan hoşnut olduğunu ve pandalarla yaşamak istediğini, erkeklerle daha iyi anlaştığını, değişik ülkeleri gezmiş olmasının ve yeni tanıştığı biriyle aynı evde yaşamış oluşunun onun için bu yarışmada bir avantaj olduğunu, ödülü çok borcu olduğu için kazanmak istediğini  belirtti.

Big Brother Türkiye Canlı izle Youtube Online Gündüz ve Akşam Kuşağı Yayını

Big Brother Türkiye 1. Yayın Canlı İzle

Big Brother Türkiye 2. Yayın Canlı İzle

big brother türkiye big brother türkiye haftanın finali big brother türkiye kim elendi big brother türkiye yarışmacıları
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları