Big Brother Türkiye 9 Ocak Cumartesi İzle Kim Elendi

Yayınlanmaya başladığı günden itibaren izlenme rekorları kıran Big Brother Türkiye cumartesi elemesi öncesi bir tartışmaya sahne oldu. Big Brother 9 Ocak bölümü ile bir kişi daha eve veda edecek. Big Brother Türkiye 9 Ocak son bölüm kim elendi? Sorusunun yanıtına hep birlikte bakalım.

Big Brother Türkiye 9 Ocak Cumartesi İzle Kim Elendi

Yayınlanmaya başladığı günden itibaren izlenme rekorları kıran Big Brother Türkiye cumartesi elemesi öncesi bir tartışmaya sahne oldu. Big Brother 9 Ocak bölümü ile bir kişi daha eve veda edecek.  Big Brother Türkiye 9 Ocak son bölüm kim elendi? Sorusunun yanıtına hep birlikte bakalım.

Eleme potasında yer alan 4 isim arasında yapılan halk oylaması sonucu Big Brother Türkiye Kim elendi? Sorusu da cevabını bulmuş olacak. Big Brother Türkiye eleme gecesi izlemek isteyenlerin bir gün daha beklemesi gerekiyor. Büyük eleme öncesi evde yaşanan Rezzan Funda tartışması herkesi şaşırttı. Rezzan Funda kavgası izleyenleri şaşırttı. Rezzan’ın kabuğuna çekildiği, Funda’nın ise bir türlü sakinleşmediği tartışmada Big Brother Türkiye yarışmacıları da zor anlar yaşadı. Bir Brother Türkiye cumartesi elemesi öncesi haftaya Funda ve Rezzan tartışması damga vurdu. Arkadaşlarının bir türlü sakinleştiremediği Funda, Rezzan’ın üzerine yürüdü. Son olarak bahçeye çıkarılan Funda’yı aralarında yeni bir yakınlaşma başlayan Emrah sakinleştirdi.

Onur Seda İlişkisi Son Durum
Big Brother Türkiye’de en çok konuşulan konulardan biri de Seda ve Onur aşkı oldu. Onur’un Seda’ya aşkını ilan etmesinin ardından, Seda bu ilişkiye aradaki yaş farkı nedeniyle sıcak bakmamıştı. Seda’nın yapmacık davrandığını düşünen Onur, içimdeki aşk bitti dese de bu duruma fazla dayanamadı ve soluğu Seda’nın yanında aldı.

ÇAĞLA EVE VEDA EDEN YARIŞMACI OLDU

Big Brother Türkiye cumartesi elemesi Big Brother Türkiye 9 Ocak son bölüm kim elendi? big brother yeni bölüm izle big brother son bölüm izle Onur Seda İlişkisi Son Durum
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
sivaslı     2016-01-08 emrah ile funda finale kalır ikisi birbirine çok yakıştı elenirlerse izlemem bigbratherı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları