Big Brother Türkiye 7 Şubat Haftanın Finali Eve Kim Veda Edecek? Yeni Gelen Kim?

Big Brother’da bu hafta final bölümünde eleme heyecanı değil eve geri kimin döneceğinin heyecanı yaşanacak. Geçtiğimiz haftalarda haftanın finalinde 2 yarışmacının birden evden gitmesi evdeki dengeleri değiştirmişti. Bunun üzerine bu hafta eve bir yarışmacının geleceği açıklandı. Bunu da halk verdiği smsler ile belirleyecekti. 7 Şubat Pazar akşamı yayınlanacak olan Big Brother Haftanın Finali bölümünde eve hangi yarışmacının geri döneceğini hep birlikte öğreneceğiz. Big Brother haftanın finali bölümü ile 7 Şubat Pazar akşamı 22.00’da Star Tv ekranlarında olacak.

Big Brother Türkiye 7 Şubat Haftanın Finali Eve Kim Veda Edecek? Yeni Gelen Kim?

Big Brother’da bu hafta final bölümünde eleme heyecanı değil eve geri kimin döneceğinin heyecanı yaşanacak. Geçtiğimiz haftalarda haftanın finalinde 2 yarışmacının birden evden gitmesi evdeki dengeleri değiştirmişti. Bunun üzerine bu hafta eve bir yarışmacının geleceği açıklandı. Bunu da halk verdiği smsler ile belirleyecekti. 7 Şubat Pazar akşamı yayınlanacak olan Big Brother haftanın finali bölümünde eve hangi yarışmacının geri döneceğini hep birlikte öğreneceğiz. Big Brother haftanın finali bölümü 7 Şubat Pazar akşamı 22.00’da Star Tv ekranlarında olacak.

big-brother-7-subat-haftanin-finali-full-izle

Bu akşam eleme gerçekleşmeyecek, aksine big brother'ın kararıyla yarışmacı sayısını dengelemek için elenen yarışmacılardan birisi yarışmaya ve eve tekrar dahil olacak. Bu kişinin kim olacağını ise hafta içinde yapılan SMS oylarıyla izleyici belirleyecek. SMS oylaması çoktan bitti. Şimdi sıra final gecesinde en çok oyu alarak eve geri dönen ismi açıklamaya geldi. Big Brother 7 şubat eve kim geri döndü? Daha da önemlisi gelen kişiyle ilgili ev halkının tepkisi ne olacak? Hepsi ve daha fazlası bu akşamki final gecesinde...

big-brother-haftanin-finali-7-subat-eve-kim-gelecek

Dün akşam ekranlara gelen final gecesinde Big Brother eleme listesinden kimse elenmedi. Çünkü evde yarışmacı sayısının dengelenmesi için big brother bu yönde karar vermişti.Ardından geçen hafta bir hafta boyunca yapılan SMS oyları sonuçları açıklandı. Halk oylamasında en çok oyu alarak eve ilk geri dönen isim Seda olurken, ikinci en çok oyu alan Yasin de yine eve geri dönen yarışmacılardan oldu. 

Big Brother Evinde Buzlar Eriyor Mu?

Rezan ile ev halkı arasında bir süredir devam eden problemler eve gelen “Dürüstlük Çarkı” ile son bulmuş gibi görünüyor. Bu çark sayesinde ev halkı birbirleri hakkında sevdikleri ve sevmediklerini özelliklerini itiraf ettiler. Rezan’a bu oyun sonrasında ilk adımı atan Hüseyin oldu. Daha sonra bu muhabbete diğer yarışmacılarda katıldı.

Düsürtlük Çarkı İdil, Arsel ve Gökçen için doğruluk mu cesaret mi oyununa dönüştü. İdil’in çarkı çevirmesi ile Arsel cesaret isteyen bir şey yapmak zorunda kaldı. İdil Arsel’in yüzünün boyamak istediğini söyledi ve kendi makyaj malzemeleri ile kaş ve ben yaptı. Bu da yarışmacılar arasında keyifli anların yaşanmasına sebep oldu.

Evde bunlar yaşanırken İdil Arsel ile ilgili düşüncelerini Gökçen’e anlattı. Arsel’in yanında benliğini kaybettiğini düşünen İdil ne karar verecek merak ediliyor.

Big Brother 7 Şubat haftanın finali Star TV'den canlı izlemek için tıklayınız.

Big Brother 7 Şubat haftanın finali Youtube Online yayından izlemek için tıklayınız.

big brother türkiye 7 şubat haftanın finali full izle big brother 7 şubat full izle big brother 7 şubat kim elendi big brother 7 şubat haftanın finali geri dönen kim
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları