Big Brother Türkiye 7 Ocak Sabah ve Akşam Yayını, Eleme İçin Oylama Bugün Sona Eriyor!

Dünyaca ünlü ve yayınlandığı tüm ülkelerde izlenme rekorları kıran Big Brother Türkiye’de de izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Big Brother Türkiye 7 Ocak sabah ve akşam yayınını haberimizden izleyebilir, yaşananları, gelişmeleri ve detayları yine haberden öğrenebilirsiniz.

Big Brother Türkiye 7 Ocak Sabah ve Akşam Yayını, Eleme İçin Oylama Bugün Sona Eriyor!

Big Brother Türkiye 7 Ocak sabah ve akşam yayını olarak iki ayrı saatte ekranlara gelecek olan yeni bölümleri online olarak sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. Bunun dışında yaşanan gelişmelerden ve evde her an neler oluyor 7/24 haberdar olabilirsiniz. Türkiye’nin bir yarışma için ayrılmış en geniş platformunda yayınlanan Big Brother Türkiye yaşanan gelişmelerle izleyiciyi ekran başına kilitlemeye her zamanki gibi devam edecek.

Ev halkının big brother’ın kurallarına göre yaşadığı evde oynanan oyunlar ve verilen görevler sayesinde liderlik kazanılıyor ya da bir kişi eve veda ediyor. Eve veda edecek ismi halk ve yarışmacılar ortak kararla elenmesine yardımcı oluyor. Öncelikle yarışmacılar nedenlerini bildirerek evden gitmesini istedikleri yarışmacıları seçerek halk oylaması için öne sürüyor. Ardından halk verdiği sms oylarıyla destekledikleri yarışmacının evden gitmemesi için ellerinden geleni yapıyor. Cumartesi gecesi yapulan Big Brother Türkiye haftanın finali izle bölümünde ise en düşük oyu alan yarışmacı eve veda ediyor. Bu hafta da bu eve gidecek kişinin belirlenmesine 1 gün kaldı. İzleyici olarak destekleriniz bugün saat 16.00’da sona erecek. Oylama bittiği için elenecek isim de otomatik olarak belirlenmiş olacak ancak, kimin elendiği Cumartesi yapılacak eleme gecesinde açıklanacak.

big-brother-turkiye-oylama-icin-son-gun

Haftanın Eleme Listesi: Funda, Emrah, Gökçen ve Çağla (Eleme için son gün. Gitmesini istemediğiniz yarışmacının adını yazıp 6400’a mesaj göndererek destekleyebilirsiniz)

big brother türkiye 7 ocak full izle big brother türkiye yeni bölüm izle 7 ocak big brother türkiye 7 ocak sabah ve akşam yayını big brother türkiye yaşanan gelişmeler 7 ocak
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
Yağmur baysal     0000-00-00 Funda gitsin.çünkü çok fazlasıyla iki yüzlü ve dedikoducu.
ayse dilara     0000-00-00 Caglanin gitmesini cok istiyormuş.Gökçen abla seni çok seviyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları