Big Brother Türkiye 6 Şubat Cumartesi Gece Yayını Canlı izle Evde Neler Oluyor?

Big Brother’da bu hafta eleme konusunda değişik anlar yaşanmaya devam ediyor. Eleme listesinde bu hafta Arsel, Sinan, Onur ve Hüseyin yer alıyordu. Fakat geçtiğimiz haftalarda aynı günde 2 yarışmacının elenmesi üzerine evde 7 yarışmacı kalmıştı. Bunun için ve yarışmacı sayısını dengelemek için Big Brother bu hafta evden kimsenin elenmeyeceğini açıkladı. Şimdi merak edilen tek konu eve hangi yarışmacının geri döneceği… Big Brother haftanın finali ile 7 Şubat Pazar akşamı 22.00’da Star Tv ekranlarında olacak. Final gecesinden önce Big Brother 6 Şubat Cumartesi gece yayınında neler yaşanacak canlı izleyebilirsiniz.

Big Brother Türkiye 6 Şubat Cumartesi Gece Yayını Canlı izle Evde Neler Oluyor?

Big Brother’da bu hafta eleme konusunda değişik anlar yaşanmaya devam ediyor. Eleme listesinde bu hafta Arsel, Sinan, Onur ve Hüseyin yer alıyordu. Fakat geçtiğimiz haftalarda aynı günde 2 yarışmacının elenmesi üzerine evde 7 yarışmacı kalmıştı. Bunun için ve yarışmacı sayısını dengelemek için Big Brother bu hafta evden kimsenin elenmeyeceğini açıkladı. Şimdi merak edilen tek konu eve hangi yarışmacının geri döneceği… Big Brother haftanın finali 7 Şubat Pazar akşamı 22.00’da Star Tv ekranlarında olacak. Final gecesinden önce Big Brother 6 Şubat Cumartesi gece yayınında neler yaşanacak canlı izleyebilirsiniz.

Rezan ve Gökçen arasında sular durulmuyor…

Günlerdir ev halkı ile arasında mesafe koyan Rezan en sonunda Gökçen ile şiddetli bir kavga etti. Bu kavga izleyenlerin aklına “Arkadaşlıkları bitiyor mu” sorusunu getirdi. Rezan ve Gökçen’in ilerleyen günlerde aralarında neler olacağı merak ediliyor.

big-brother-turkiye-6-subat-full-izle

İdil ve Arsel’den Gökçen’e Korkutan Şaka!

Geçtiğimiz günlerde evin neşeli çifti İdil ve Arsel Gökçen’e oldukça korkutucu bir şaka yapmak istediler. Arsel beyaz bir çarşafın içine girerek hayalet kılığına büründü. İdil ise sanki yatakta havaya kalkmışçasına pufların üzerinde yattı. Ne olduğunu anlamadan gözlerini açan Gökçen çığlık atarak ne olduğunu anlamaya çalıştı. Bunu ardından İdil ve Arsel kahkahalara boğuldu.

Dürüstlük Çarkı gerçek düşünceleri ortaya çıkardı

Big Brother’ın eve koyduğu dürüstlük çarkı evde yarışmacıların birbirleri hakkında hem olumlu hem de olumsu düşüncelerinin ortaya çıkmasına sebep oldu. Düşündüğü her şeyi dile getiren yarışmacıların böylece düşünceleri diğer arkadaşları tarafından anlaşıldı.

Bu gece saat 3.30’da yayınlanacak olan gece yayınını izlemek için tıklayınız. 

big brother türkiye yeni bölüm izle 6 şubat big brother 6 şubat kim elendi big brother türkiye 6 şubat gece yayını big brother 6 şubat tek parça full izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları