Big Brother Türkiye 4 Ocak Neler Yaşandı? Yarışmadaki Son Gelişmeler

Star TV ekranlarında yayınlanan dünyadan sonra Türkiye'nin en sevilen yarışma programlarından olan Big Brother Türkiye kaldığı yerden Big Brother Türkiye 4 Ocak izle olarak devam ediyor. Pazartesi günü ekranlara gelecek olan yeni bölümde neler yaşanacak? Ne gibi gelişmeler yaşanacak haberin detayından öğrenebilirsiniz.

Big Brother Türkiye 4 Ocak Neler Yaşandı? Yarışmadaki Son Gelişmeler

Dört bir yanı kameralarla çevrili bir evde yaşayan bayan ve erkek yarışmacıların yaşam mücadelesi verdiği, eve uyum sağlarken bir yandan da big brother'ın verdiği talimatlara uyduğu yarışma Big Brother Türkiye 4 Ocak izle neler yaşandı? Yarışmadaki son gelişmeler neler tüm yaşananları takip edebilirsiniz. Haftanın finaline giderken kim eleme listesine girecek, neler yaşanacak, hangi isimler tartışma yaşarken kimler yakınlaşacak izleyerek göreceğiz. 

Onur Seda’ya olan duygularını bir kez daha herkesin içinde dile getirdi. Evdekilerin de Onur’u desteklemesi üzerine ortaya neşeli görüntüler çıktı. Evdeki yarışmacılar hemen temsili bir isteme töreni düzenledi. Seda’nın babası rolünü oynayan Arsel, Onur’a Seda’yı vermedi. Tıpkı ilişkilerinde olduğu gibi isteme töreninde de Onur Seda ilişkisi gibi çıkmaza girdi. İşte yaşananlar;

big-brother-turkiye-4-ocak-izle-yasanan-gelismeler

Eleme gecesindeki tartışmanın iki kahramanı Gökçen ve Çağla birbirlerine içlerini döktü. Aralarında bir ilişki başlayacak olmasına rağmen Demir’in Gökçen’i yazması herkeste şok etkisi yaratmıştı. Gökçen aldığı yeni kararları Çağla’ya açıkladı. Bu zamana kadar stratejik düşünmediğini söyleyen Gökçen bundan sonraki dönemde stratejik olarak düşüneceğini söyledi.

Big Brother Dokunulmazlık (Liderlik) Oyununu Kim Kazandı?

Big Brother evinde kalmanın giderek zorlaştığı son günlerde Big Brother yeni dokunulmazlık oyununu açıkladı. Her hafta zorlaşan liderlik oyunlarının bu hafta 6.sı oynandı. Liderlik görevi için gemi şeklinde düzenlenen oyun platformunda en son ayakta kalan haftanın lideri olacaktı. Geminin kenarına tutunan ve düşmemeye çalışan yarışmacılar hazır olduklarında yarışma başladı.  Dokunulmazlık için kıran kırana bir mücadele içerisine giren yarışmacılar, oyun platformunun sallanması ve suların gelmesiyle zor anlar yaşadı. Yarışmanın favorilerinden biri olan Onur gemiyi ilk terk eden isim olurken, oyunun sonuna dek dayanan ve dokunulmazlığı kazanan isim İdil oldu.

Big Brother Türkiye evinde dokunulmazlığı İdil’in kazanması, evdeki gidişatı nasıl etkileyecek? Bunu ilerleyen bölümlerde hep birlikte göreceğiz…

Yeni bölümü yayın saatinde sitemizden buradan canlı izleyebilirsiniz. 

big brother türkiye 4 ocak big brother türkiye yaşanan gelişmeler
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları