Big Brother Türkiye 30 Aralık Çarşamba izle

Big Brother Türkiye evinde itiraflar arka arkaya geliyor. Big Brother’ a evdeki birinden hoşlandığını söyleyen Onur, Çağla’dan tepki almaya devam ediyor. Çağla, Onur’dan hoşlanmış ancak aralarında ki büyük yaş farkı nedeniyle Onur karşılık vermemişti.

Big Brother Türkiye 30 Aralık Çarşamba izle

Big Brother Türkiye 30 Aralık

Seda ile Çağla Yüzleşti;
Onur’un Seda’dan hoşlandığını öğrenen Çağla zaman kaybetmeden Seda ile bir araya geldi. Big Brother Türkiye Evinde Seda ile Çağla’nın yüzleşmesinde ilginç anlar yaşandı. Onur’dan hoşlandığını dile getiren Çağla, Seda’nın Onur’a vereceği cevabı merak ediyordu. Onur’un kendinden hoşlandığını yeni duymuş gibi davranan Seda’ya Funda öneri vermekte gecikmedi. Çağla ise durumu “Onur benden 10 yaş küçük diye beni istemedi. Ancak Seda Onur’dan 10 yaş küçük. O zaman bu ilişki de yanlış” cümlesiyle özetledi.

big-brother-turkiye-30-aralik

İdil Arsel Aşkında Son Durum;
Ev içerisinde beklenmedik bir tartışma daha yaşandı. İdil’in Arsel’e yaptığı şaka iki sevgili arasında seslerin yükselmesine neden oldu. Tartışmanın ardından gözyaşlarını tutamayan İdil, yalnız kalmayı tercih etti.  İdil’in gözyaşlarına dayanamayan Gökçe, İdil’i desteklemek için yanına gelen ilk isim oldu. Gökçen’in ardından Rezzan’da İdil’in yanına geldi ve ona destek olmaya çalıştı.

Onur ve Seda Aşkı Ne Olacak?
Onur’un kendisinden hoşlandığını öğrenen Seda, bu duruma pek sıcak bakmıyor. Onur’un yaşının kendinden büyük olduğunu, böyle bir durumu kabul edemeyeceğini belirten Seda, vereceği cevap konusunda evdeki kızlardan yardım istedi. Onur ise Sinan’la yaptığı konuşmada Seda’ya kesinlikle duygularını açmayacağını söyledi. Big Brother Türkiye evinde yeni bir aşk doğup doğmayacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz…

http://www.startv.com.tr/canli-yayin

 

big brother türkiye 30 aralık izle big brother türkiye 30 aralık tek parça izle big brother türkiye 30 aralık gündüz yayını izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları