Big Brother Türkiye 3 Ocak, Seda Onur Aşkında Son Durum

Big Brother Türkiye evinde evin de yapılan halk oylaması sonucu Demir elenmişti. Demir’le aralarında son zamanlarda ciddi bir yakınlaşma olan Gökçen, bu duruma daha fazla dayanamadı ve ağlamaya başladı. Gökçen bu durum üzerine bir yandan ağlarken bir yandan da arkadaşlarına sitemkâr cümleler kurdu. Evde sadece Demir ile anlaştığını, O’nu da arkadaşlarının elediğini söyleyen Gökçen, oldukça gergin anlar yaşadı.

Big Brother Türkiye 3 Ocak, Seda Onur Aşkında Son Durum

Big Brother Türkiye
Big Brother Türkiye evinde evin de yapılan halk oylaması sonucu Demir elenmişti. Demir’le aralarında son zamanlarda ciddi bir yakınlaşma olan Gökçen, bu duruma daha fazla dayanamadı ve ağlamaya başladı. Gökçen bu durum üzerine bir yandan ağlarken bir yandan da arkadaşlarına sitemkâr cümleler kurdu.  Evde sadece Demir ile anlaştığını, O’nu da arkadaşlarının elediğini söyleyen Gökçen, oldukça gergin anlar yaşadı.

Big Brother Seda Onur Aşkında Son Durum

big-brother-onu-seda-aski-3-ocak
Onur kısa bir süre önce Seda’ya aşkını ilan etmişti. Seda’nın Onur’a bir karşılık vermemesi Big Brother Türkiye yarışmacılarının tepkisine neden olmuştu. Haftanın finalinde Çağla ile tartışan ve bu tartışmadan sonra bayılan Seda, ayıldığında evde olan bitenden habersizdi. Seda uyurken başında bekleyen Onur, Seda’dan gözlerini biran olsun ayırmadı. Seda uyandığında Onur’a “artık sana bir cevap vermem gerekiyor, evdeki herkes bunu söylüyor” dedi. Onur’un bu cevabı istemesi üzerinde Seda, üstü kapalı cümleler ile Onur’u ret edeceğini ancak bunun nedeninin onu sevmemesi değil, dış etkenler olduğunu dile getirdi. Onur’a dışarıdaki hayatta bir ilişki yaşayabileceklerini de belirten Seda, Onur’un kendisini beklemesini istedi.

Big Brother Evinde Sigara Şoku
Star TV ekranlarında yayınlanan Big Brother Türkiye yarışmasında sigara şoku yaşandı. Yarışmaya sonradan dâhil olan Emrah yemeğini yedikten sonra Sinan’a sigara içelim işareti yaptı. Emrah’ın yaptığı bu işaret Big Brother Türkiye evinde sigara içiliyor tartışmalarını tekrar başlattı.

big brother türkiye seda onur aşkı big brother onur seda big brother 3 ocak canlı izle big brother 3 ocak
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları