Big Brother Türkiye 26 Aralık Haftanın Finali izle Elenen Kim?

Star Tv ekranlarında yayınlanan Endomol Shine’ın yapımcılığını üstlendiği dünyaca ünlü yarışma programının ülkemiz versiyonu Big Brother Türkiye, yarışmacılarına kapılarını açtığı günden bu yana 4. haftasını geride bırakıyor. Dört hafta sonunda yarışmacılar arasında yaşananlara bağlı olarak yine yarışmacıların kararlarına göre belirlenen eleme listesinden hangi isim eve veda edecek yani Big Brother Türkiye elenen kim? Merak ediyorsanız Big Brother Türkiye 26 Aralık haftanın finali izle şeklinde verdiğimiz haberimizin detayından öğrenebilirsiniz.

Big Brother Türkiye 26 Aralık Haftanın Finali izle Elenen Kim?

8 erkek 8 bayan yarışmacının bir evde big brother’ın kurallarına göre 100 gün boyunca yaşayacağı sevilen yarışma programı Big Brother Türkiye’de final zamanı bir kez daha geldi. Big Brother Türkiye elenen kim sorusunun cevabının belirleneceği Big Brother Türkiye 26 Aralık haftanın finali izle olarak Star TV ekranlarında saat 21. 45’te başlayacak. Hafta boyunca yapılan SMS oylamalarının sonucunun açıklanmasının ardından elenecek ismin belirleneceği yarışmayı izleyebilir, hatta kimin eleneceği konusunda bir fikriniz varsa yarışmanın fanlarıyla yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Big Brother Türkiye Eleme Listesi

Her hafta olduğu gibi bu haftada big brother tüm ev halkını salona toplayarak, en çok evden gitmesini istediğiniz iki kişiyi söylemek için tek tek görüşme odasına giderek oylamayı yapın şeklinde bir çağrıda bulundu. Bunun üzerine tüm yarışmacılar tek tek görüşme odasına girerek gitmesini istedikleri yarışmacıların isimlerini yazdılar. Oylamanın sonucunda yine big brother en çok gitsin oyu alan yarışmacıların isimlerini açıklayarak eleme listesini açıkladı. Hafta boyunca eleme listesinde yer alan Gökçen, İdil, Tuğra ve Rezan halk oylamasına tabi tutuldu. Bakalım oylamanın sonucu kim oldu? Bu sonuca göre dördüncü haftada yarışmaya kim veda edecek. Hep beraber final gecesini izleyip göreceğiz.

Big Brother Türkiye 4. Haftada Neler Yaşandı?

Big Brother Türkiye yarışmacıları bu hafta oldukça hareketli bir hafta geçirdi. Oktay sağlık problemlerinden dolayı yarışmadan diskalifiye edilirken onun yerine başka bir yarışmacı Emrah eve merhaba dedi. Bunun dışında bu hafta liderlik görevini başararak evin lideri olan kişi Sinan’dı. Sinan 2 kez haftanın lideri olduğu için de VIP odada kalmaya başladı. Haftaya damgasını vuran bir diğer gelişme de Çağla’nın Onur’a aşkını itiraf etmesi oldu. Diğer yandan eskiden aralarından su sızmayan ancak anlaşmazlık yaşayan Gökçen ve Demir arasında da yine sular duruldu ve yakınlaşma oldu. Bakalım yeni yani 5. haftada ne gibi değişiklikler olacak. 

Evin lideri yine Sinan olurken, elenen yarışmacı ise Tuğra oldu.

 

big brother türkiye big brother türkiye 26 aralık final izle big brother türkiye 26 aralık kim elendi big brother türkiye bölümleri full izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
mehman     0000-00-00 menin adayim sinandi ve onun qalib gelmesini isteyrem
mehman     0000-00-00 menin adayim sinandi ve onun qalib gelmesini isteyrem
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları