Big Brother Türkiye 22 Aralık Salı, Oktay Neden Diskalifiye Oldu?

Gergin anlar ve aşkların yaşandığı yeni hafta başladı ve Big Brother Türkiye evinde neler yaşandı? Oktay neden diskalifiye oldu? Bu hafta Big Brother evinde eleme listesine kimler girdi? Çağla Onur'a aşkını ilan etti, tüm soruların cevabı haberimizde...

Big Brother Türkiye 22 Aralık Salı, Oktay Neden Diskalifiye Oldu?

Çağla, Funda'ya Onur'a karşı olan duygularından bahsetti, önceden öyle bir şey yoktu olsa söylerdim diyen Çağla, 3 gün kavga edip konuşmadık diye ömrümden ömür gitti 1 gece de ona karşı hislerim değişti dedi. Onu görmediğim zaman özlüyorum, nasıl açılıp anlatacağımı bilmiyorum diyen Çağla, duygularını Onur'a nasıl açacağını arkadaşı ile konuştu.

big-brother-turkiye-4-hafta-eleme-listesi

Hiç iyi değilim diyerek uzun süre göz yaşı döktü. Arkadaşlarının desteği ve cesaretini toplamasıyla Onur'a olan sevgisini açıklamaya karar verdi. Onur'a açıkladı ve aralarında aşk olamayacağını açık sözlülükle dile getirdi. Ağır sözler eden Onur, sen bu kafayla Sinan'a da aşık olursun, dünyanın en saçma şeyini duydum şuan dedi. Bu sözlerden sonra canı sıkılan Çağla, nasıl böyle konuşursun diyerek tepkisini dile getirdi.

Big Brother Türkiye Eleme Listesine Kimler Girdi? Oktay Neden Diskalifiye Oldu?

Bu Hafta Big Brother evinde ev halkının verdiği kararla eleme listesine giren yarışmacılar, Gökçen, İdil, Rezan ve Tuğra oldu. Yaşanan önemli diğer gelişmelerden biri ise, Big Brother Türkiye haftanın finali yaşandığı gün rahatsızlanıp sağlık ekipleri tarafından tedavi edilen Oktay, yaşadığı sağlık sorunları ve devam edeceği görülerek Big Brother tarafından diskalifiye edildi. Bunun ardından evde bulunan yarışmacılar bu habere çok üzüldüler ve pişmanlıklarını dile getirdiler.

Elenmesini istemediğiniz yarışmacının adını yazarak 6400'a mesaj atabilirsiniz. SMS oyları Çarşamba günü saat 16:00'a kadar devam edecek.

Yaşanan gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalınız. Yorumlarınızı aşağıdaki bölümden bizlerle paylaşabilirsiniz.

big brother türkiye 22 aralık izle big brother türkiye çağla onur aşkı big brother türkiye oktay diskalifiye
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları