Big Brother Türkiye 14 Ocak Star TV Sabah, Akşam ve Gece Yayınları Yaşanan Gelişmeler

Yayınlandığı ilk günden itibaren farklı formatı ile dikkat çeken ve ilgi ile takip edilen Big Brother Türkiye, Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Evde bir yandan günlük yaşamını sürdürürken bir yandan da Big Brother’ın verdiği komutlara ve koyduğu kurallara uymaya çalışan yarışmacıların yaşadıklarını ve yeni bölümdeki gelişmeleri detaylarıyla haberimizden öğrenebilirsiniz.

Big Brother Türkiye 14 Ocak Star TV Sabah, Akşam ve Gece Yayınları Yaşanan Gelişmeler

Yayınlandığı ilk günden itibaren farklı formatı ile dikkat çeken ve ilgi ile takip edilen Big Brother Türkiye Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Evde bir yandan günlük yaşamını sürdürürken bir yandan da Big Brother’ın verdiği komutlara ve koyduğu kurallara uymaya çalışan yarışmacıların yaşadıklarını ve yeni bölümdeki gelişmeleri detaylarıyla haberimizden öğrenebilirsiniz.

Big Brother Türkiye’yi hafta içi her gün sabah yayını saat 11.30’da akşam 23.45’de izleyebilirsiniz. Ayrıca Cumartesi akşamları 21.45, Pazar günleri ise akşam 19.30 gece ise 23.45’de Star TV de izleyebilirsiniz. BigBrother’ın 7/24 online yayınını ise Youtube kanalından takip edebilirsiniz.

Big Brother evinde bu hafta eleme potasına Rezzan, Gökçen, Hüseyin ve Emrah girdi. 16 Ocak Cumartesi akşamı yapılacak olan yayında eve kimin veda ettiği belli olacak.Big Brother evine kim veda edecek? İzleyiciler evde kalmasını istedikleri yarışmacı için 14 Ocak Perşembe günü saat 16.00’a kadar oy kullanabilecekler.

big-brother-turkiye-14-ocak-bolumleri

Big Brother evinde Gökçen ve Seda’nın bir anda alevlenen tartışmaları hareketliliğin yaşanmasına sebep oldu. Bu tartışmaya Rezan’ın da dahil olması ile tartışma iyice hararetlendi. Tavırlarından anlaşıldığı üzere Rezan ve Gökçen’in Seda’yı affetmeye niyeti yok. Daha sonra konuşmaya Funda’da dahil oldu. Funda ve Gökçen arasında sesler yükseldi. İkilinin birbirine bağırması ve yaşanan gerginliğe diğer kızlar engel olmaya çalıştı.

Araları son zamanlarda bir iyi bir kötü olan Seda ve Onur cephesinde de gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Seda ve Onur arasında ipler tamamen koptu mu? Seda, Onur’u tamamen sildi mi?

Yarışmacılar yeni bölümlerde neler yapacak, gerginlik yaşanacak mı? Onur Seda aşkı ne yönde gelişecek? Hepsi ve daha fazlası için Big Brother’ın yeni bölümlerini kaçırmayın.

Big Brother evini 7/24 canlı izlemek için tıklayınız.

 

big brother türkiye 14 ocak full izle big brother türkiye yeni bölümleri izle 14 ocak big brother türkiye 14 ocak gelişmeler big brother türkiye 14 ocak sabah akşam yayınları
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
Burçin     0000-00-00 Rezan cok ortalik karistirici bence bütün kavga ondan çıkıp ortalığı karıştırıyor gitmesi lazım
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları