Big Brother Türkiye 13 Ocak 2016 Star TV Sabah, Akşam ve Gece Yayınları Yeni Haftalık Görev

Star TV ekranlarının sevilerek izlenen yarışma programı Big Brother Türkiye yarışması kaldığı yerden devam ediyor. Evde yaşama oldukça alışan ev halkının birbirleriyle olan ilişkileri bazen olumlu bazen olumsuz yönde devam ediyor. Olumlu ya da olumsuz ilişkiler dışında big brotherın verdiği görevlerde zorlanan ev halkı neler yaşıyor merak ediyorsanız Big Brother Türkiye 13 Ocak sabah, akşam ve gece yayınlarının detaylarını haberde bulabilirsiniz.

Big Brother Türkiye 13 Ocak 2016 Star TV Sabah, Akşam ve Gece Yayınları Yeni Haftalık Görev

Dünyada izlenme rekorları kıran Big Brother Türkiye’de de oldukça sevildi ve izlenme oranlarını arttırdı. İzleyicinin beğenisini kısa sürede kazanan yarışma programı yeni bölümleriyle devam ederken bugünkü bölümler olan Big Brother Türkiye 13 Ocak sabah, akşam ve gece yayınları gelişmeler ve tüm merak ettiklerinizi detaylarıyla öğrenebilirsiniz. İlk olarak bugün sabah yayınında yarışmacıların yeni görevleri için big brotherın ev halkını salona toplamasıyla başladı. Salonda toplanan ev halkına görev veren big brother yeni sürprizleriyle şaşırttı. İlk olarak uyduğum kurallara kayıtsız şartsız uymanız gerek ancak bunu zaman zaman unutuyorsunuz şeklinde sözlerine başlayan big brother daha sonra görevi açıkladı. Bu ilginç görevi vermesinin nedenini ise benim dediklerimi sürekli yapma alışkanlığını kazanmanız şeklinde belirtti. Verilen göreve göre Big Brother Türkiye yarışmacıları gelen komutlara göre yavaş, hızlı çekim hareket ettiler, panik denildiğinde çığlık çığlığa etrafa koşuşturdular ve yine komuta göre durmaları gerektiği söylendiğinde durdular. Bu görevi yapmadıklarında sonuçlarının ciddi olacağını söyleyen big brother aksi halde Var Mısın Yok Musun yarışmasından kazandığınız ödülü kaybedersiniz şeklinde kuralları belirledi. Yaşanan komik görüntüler ve eğlenceli dakikaların ardından görevi başarıyla tamamlayan ev halkı günlük yaşamına döndü ve para ödülünü de korumuş oldu.

big-brother-turkiye-13-ocak-yeni-haftalik-gorev

Big Brother Türkiye 13 Ocak Akşam ve Gece Yayınları Neler Olacak?

Son zamanlarda sorun yaşayan çift Onur ve Seda aşkında gelişmeler yaşanacak. Birbirleriyle tartışma yaşayan Onur ve Seda bu aşkı tamamen bitirme yolunda. Bakalım akşam ve gece yayınında bu konuyla ilgili neler yaşanacak? Seda Onur’a ‘Benim sevdiğim çocuk vardı ya o öldü. Aşk, sevgi ve hoşlantı sen bunların hepsini gömdün’ neden dedi? Bunun karşısında ‘Ben ne yaptım Seda söyle de hatamı anlayayım’ diyen Onur’a Seda ne cevap verecek? Sonuç olarak bu ilişkinin gidişatı ne yönde olacak.

big-brother-turkiye-onur-seda-aski-son-gelismeler

Diğer yandan, bugün gece yayınında big brother tekrar alışveriş için yarışmacılara görev verecek. Zorlu alışveriş görevinde yarışmacılar başarılı oldukları takdirde krallara layık sofralara oturabilecek. Yarışmacılar özel olarak tasarlanmış platformda topu düşürmeden görevi başarıyla tamamlamaya çalışacaklar ve görev sonunda da güzel bir alışveriş kazanacaklar. Bakalım yarışma sonunda yarışmacılar başarılı olup krallara layık sofralar için alışveriş yapmaya devam edecekler mi?

big-brother-turkiye-13-ocak-alisveris-gorevi

Tüm soruların cevap bulacağı gece yayını saat 01.15’te Star TV erkânlarında yayınlanacak. Bu yayını izleyerek yeni gelişmelere ve soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Yayın sırasında Big Brother Türkiye 13 Ocak yeni bölümü izlemek için tıklayınız.

Big Brother Türkiye evini canlı izlemek için tıklayınız.

big brother türkiye 13 ocak full izle big brother türkiye 13 ocak seda onur aşkı big brother türkiye alışveriş görevi 13 ocak big brothet türkiye yeni bölümleri full izle 13 ocak
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları