Big Brother Türkiye 10 Ocak 2016 Star TV Liderlik Görevi Lider Kim Oldu?

Bakalım bu haftanın lideri kim olacak? Haftaya yapılacak olan elemede kim isim söyleme hakkına sahip olacak? Hepsi ve daha fazlası 10 Ocak Pazar akşamı saat 23.45’de Star TV’de. Tüm gelişmeler ise haberimizde.

Big Brother Türkiye 10 Ocak 2016 Star TV Liderlik Görevi Lider Kim Oldu?

Dünyanın en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Big Bother, Türkiye’de de yayınlanmaya devam ediyor. Sunuculuğunu Asuman Krause’nın yaptığı Big Brother Türkiye’de 8 erkek ve 8 kadın olmak üzere 16 kişi bir evde büyük ödül olan 1 Milyon TL için mücadele edecek.

Big Brother Türkiye’de bu hafta evin lideri kim olacak?

Bu hafta yarışmacılardan aldıkları oylar sonucu eleme listesine Gökçen, Çağla, Emrah ve Funda girmişti. Bu yarışmacılar evde bir daha kalmayı garantilemek için dokunulmazlık oyunu oynadılar. Fakat dokunulmazlık görevi için bekleyen Big Brother yarışmacıları için 3 düzenek kurulmuştu. Funda, hafta için Rezan ile yaşadığı büyük gerilim sonucunda dokunulmazlık görevi oynama hakkını kaybetti. Funda’nın evden gidip gitmeyeceği artık tamamen izleyicinin oylamasına kaldı.

big-brother-turkiye-10-ocak-haftanin-lideri-kim-oldu

Bu haftanın dokunulmazlık oyununda yarışmacılar oluşturulan düzenekten topları geçirerek 50 turu tamamlamaları idi. 50 turu ilk tamamlayan yarışmacı dokunulmazlığın sahibi olacak ve Big Brother Türkiye evinde bir hafta daha kalmayı garanti altına alacaklardı. Topu hiç yere düşürmeden 50 defa karşı geçirmeyi başaran ve bu hafta dokunulmazlığın sahibi oldukça iyi yarışan Emrah oldu ve Big Brother Türkiye evinde bir hafta daha kalmayı garantiledi.

Yayın sırasında Big Brother Türkiye 10 Ocak 2016 liderlik görevi izlemek için tıklayınız. 

big-brother-turkiye-haftanin-lideri-sinan-oldu

Dün gece Big Brother Türkiye 10 Ocak liderlik görevini başarıyla tamamlayan Sinan 3. kez haftanın lideri oldu. Sinan konuşmasında Demir ve Çağla için diyerek liderliğini onlara armağan etti ve onlar için kazandığını vuruladı. 

 

big brother türkiye 10 ocak pazar izle liderlik görevi big brother türkiye haftanın lideri kim 10 ocak big brother türkiye yeni bölüm izle 10 ocak big brother yarışmacılarından lider kim 10 ocak
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları