Big Brother Haftanın Finalinde Kim Elendi? Big Brother Türkiye Canlı izle 9 Ocak Cumartesi

Big Brother Türkiye haftanın finali bu akşam Star TV'de 22:00'da yapılıyor. Yılın ilk haftasında bir yarışmacı Big Brother evinden elenecek, acaba bu isim kim olacak? Eleme listesinde kimler var? tüm soruların cevabı yazımızda yer alıyor. Zorlu ve gergin haftanın ardından yarışmada 2016 yılın ilk elemesi yapılacak ve eleme listesinde olan yarışmacılardan bir kişi sms oyları ile belirlenerek Big Brother haftanın finalinde kim elendi? sorusuna cevap olacak.

Big Brother Haftanın Finalinde Kim Elendi? Big Brother Türkiye Canlı izle 9 Ocak Cumartesi

Big Brother Türkiye haftanın finali izle bu akşam Star TV'de 22:00'da yapılıyor. Yılın ilk haftasında bir yarışmacı Big Brother evinden elenecek, acaba bu isim kim olacak? Eleme listesinde kimler var? tüm soruların cevabı yazımızda yer alıyor. Zorlu ve gergin haftanın ardından yarışmada 2016 yılın ilk elemesi yapılacak ve eleme listesinde olan yarışmacılardan bir kişi sms oyları ile belirlenerek Big Brother haftanın finalinde kim elendi? sorusuna cevap olacak. 44 gündür aynı ev içerisinde dış dünya ile irtibatları kopmuş halde yaşayan yarışmacılar ödül oyunları ile zorlu bir yaşam sürmeye devam ediyorlar. Yarışmayı kazanan bir kişi 1 Milyon TL'nin sahibi olacak.

big-brother-kim-elendi

Bu hafta eleme listesinde olan yarışmacılar

Emrah, Onur,Çağla ve Gökçen. Bu akşam bu 4 yarışmacıdan kim elenecek yayın sonunda sorunun cevabını alacağız.

Yayın saati: 22:00

BİG BROTHER HAFTANIN FİNALİ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLA

ÇAĞLA EVE VEDA EDEN YARIŞMACI OLDU.

Önceki günler yaşananların özeti

Big Brother evinde 6 Ocak günleri neler yaşandı? İşte tüm detayları;

6 OCAK SABAHI

Hüseyin, Onur ile Seda arasında ki yaş farkına kendi çevresinden bir örnek verdi. Hüseyin, yakın bir arkadaşının kendisinden büyük bir kadınla evlendiğini ve bu evlilik sonrası arkadaşının market, sinema ve sahile eşi ile beraber gidemediğini, arkadaşının eşi ile olan yaş farkından dolayı büyük sıkıntılar yaşadığını anlattı.

Big Brother yarışmasında elenen yarışmacılara Hüseyin’in bu örneği soruldu. Elenen yarışmacıların ortak görüşü, Hüseyin’in verdiği örneğin çok yanlış olduğu ve talihsiz bir açıklama olarak cevap verdiler.

Elenen yarışmacılara Onur ile Seda arasında ki kavga da soruldu. Demir’’ Onur ve Hüseyin’in Gökçen’e yaptıkları çok büyük terbiyesizlik. Kadınlara karşı sesini yükseltenleri kınıyorum. Gökçen’i onlara karşı savunmadığım için çok pişmanım’’ dedi. Alphan ise ‘’ Gökçen’in üzerine çok gidiliyor. Açıkçası bir anlam veremiyorum’’ dedi.

Big Brother evinde sabahın ilk tartışması yine Onur ile Gökçen arasında oldu. Gökçen, Onur’un patates kızartmasından birkaç tane aldı diye Gökçen ile tartışmaya başladı. Onur yine Gökçen’in üzerine yürüyünce araya arkadaşları girdi. Gökçen’’ Sen delikanlı mısın? Haydi delikanlılığını göster’’ diyerek Onur’a bağırdı. Sabah yayını ev halkının alış veriş listesi hazırlaması ile sona erdi.

6 OCAK AKŞAM YAYINI

Alışverişten gelen Gökçen, kendisine arkadaşlarını destek vermediğini düşünerek odasına çekilip ağlamaya başladı. Rezan, Gökçe’ye destek için yanına gitti. Gökçen, Rezan’a’’ Yanımdasın diye ev halkı sana cephe alır. Haydi, git yanımdan’’ dese de Rezan arkadaşını yalnız bırakmadı.

Gökçen’in niçin ağlandığı Funda’ya sorulduğunda ‘’ Beni ilgilendirmez. Bana’’ diye sert tepki verdi.

Rezan, Funda için ‘’ O hep güçlünün yanında olmak istiyor. Her tarafa oynuyor. Çok tehlikeli bir kız’’ dedi. Gökçen ise Hüseyin ile ilgili olarak ‘’ Demir’in elenip evden gitmesini Hüseyin çabuk unuttu. Arsel ile yakın dost oluverdi birden ‘’ dedi.

 

big brother türkiye haftanın finali izle big brother haftanın finalinde kim elendi big brother 9 ocak kim elendi big brother haftanın finali evin lideri kim oldu
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları