Big Brother Final Haftası 2 Mart Canlı izle Star TV Sabah ve Akşam Bölümleri

Big Brother yarışmacıları eğlenmeye ve evde geçirdikleri son günleri güzel bir şekilde değerlendirmeye devam ediyorlar. Big Brother final haftasında yayınlanacak olan yeni bölümü ile 2 Mart Çarşamba günü 09.45’te Star Tv ekranlarında olacak. Ayrıca Big Brother Türkiye’yi Youtube kanalından 24 saat boyunca canlı olarak izleyebilirsiniz. İşte detaylar...

Big Brother Final Haftası 2 Mart Canlı izle Star TV Sabah ve Akşam Bölümleri

Big Brother evinde eğlenceli günler yaşanmaya devam ediyor. Evde kalan 4 finalist Big Brother evinde son günlerini oldukça keyifli geçiriyorlar. Yarışmacılar streslerini atmak için havuza girdiler. Bu sırada Onur’un yönetmenliğinde İdil ve Arsel Titanic filmini yeniden canlandırdı. Havuzda çok keyifli anlar yaşandı.

Yarışmacılar mangal partisi ile ziyafet çektiler. Arsel kendilerini “Pazar mangalcıları” olan tanımladı. Arsel, Sinan, Onur ve İdil keyifli sohbetleri eşliğinde mangalın keyfini çıkardılar. Yarışmacılar 100 gün boyunca evde kalacaklarını tahmin etmediklerini söylediler.

big-brother-2-mart-idil-arsel-gerilimi

Ev halkı daha sonrasında diğer yarışmacıların fotoğraflarının yanına giderek arkadaşları hakkında yorumlarda bulundular. Diğer yarışmacıların en çok kullandığı replikler ile onları tanımlamaya çalıştılar. Arkadaşlarının taklidini yapan finalistler çok komik anların yaşanmasına sebep oldular. Arsel’in Gökçen taklidi, İdil’in Çağla taklidi, Onur ve Sinan’ın Tuğra taklidi keyifli anların yaşanmasına sebep oldu.

big-brother-2-mart-finalistler-final-gunune-hazirlaniyor

Big Brother Türkiye’nin ilk finalistleri Arsel, İdil, Onur ve Sinan görüşme odasında Big Brother’ın sorduğu soruları yanıtladılar. Yarışmacılar Big Brother evinde en unutulmaz anlarını, yaşadıkları tartışmaları ve arkadaşları hakkındaki düşüncelerini Big Brother ile paylaştılar. Big Brother yarışmacıları eğlenmeye ve evde geçirdikleri son günleri güzel bir şekilde değerlendirmeye devam ediyorlar. Big Brother final haftasında yayınlanacak olan yeni bölümü ile 2 Mart Çarşamba günü 09.45’te Star Tv ekranlarında olacak. Ayrıca Big Brother Türkiye’yi Youtube kanalından 24 saat boyunca canlı olarak izleyebilirsiniz.

Big Brother Türkiye 2 Mart Çarşamba canlı izlemek için tıklayınız.

Big Brother 2 Mart Çarşamba Full izle Youtube

big brother 2 mart full izle big brother 2 mart sabah bölümü izle big brother 2 mart akşam bölümü izle big brother 2 mart arsel idil gerilimi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları