Big Brother Doğru Yanlış Görevini Kazanan İdil Armağan Çağlayan ile Reportaj Yaptı - izle

Big Brother doğru yanlış görevi verdi ve bu görevi kazanan İdil Armağan Çağlayan'la reportaj yapma hakkı kazandı. Evdeki diğer yarışmacılara da dışarı çıkınca ilk ne yapmak istiyorsunuz diye sorular sorunca eğlenceli anlar yaşandı. Big Brother İdil Armağan Çağlayan reportajı izle detayları ile haberdahi.com'da.

Big Brother Doğru Yanlış Görevini Kazanan İdil Armağan Çağlayan ile Reportaj Yaptı - izle

Doğru yanlış görevinin sahibi Armağan Çağlayan ile reöprtaj yapacaktı ve görevi kazanan Big Brother İdil oldu. Bu haberi duyan yarışmacılar büyük bir heyecana kapıldılar ve beklenen gün sonunda geldi. Ev halkı ünlü isim Armağan Çağlayan ile konuşmak için sabırsızlanıyordu ve yarışmacılarla tek tek tanışan Çağlayan onlara dışarı çıktıklarında ilk ne yapmak istiyorsunuz diye sordu.

Big Brother Arsel, ilk önce işlere devam diyerek cevap verdi, Çağlayan dışarıda ilk önce yapmak istediğin diye sorunca buaradan ilk çıkınca arkadaşları toparlayıp sabahlamak istiyorum dedi. Big Brother İdil'e sorduğunda ise bende Arsel'in arkadaşları ile takılacağım bakalım ne yapacak diyince, Çağlayan onlar erkek arkadaşları ile takılacakmış dedi o sırada Arsel İdil bazen erkek olabiliyor dedi ve gülüşmeler oldu. 

big-brother-dogru-yanlis-gorevi

Sıra Big Brother Sinan'a gelmişti, aynı soruya ben okuluma bakarım Beden Öğretmenliği okuyorum dedi. Rezan, ben Yasin'i yakın bir kız arkadaşımla aynı ortama getirip tanıştırmak istiyorum onları dedi. Big Brother Onur, ben ilk önce telefonumu açarım kimler aramış onlara bakarım sonra babamı arar Bursa'ya eve giderim ilk önce dedi.

big-brother-armagan-caglayan

Armağan Çağlayan ve İdil Reportaj Yaptı

Armağan Çağlayan ve İdil bahçeye çıkarak özel olarak konuşmaya yani reportaj yapmaya başladı. İlk soru, neden buradasın oldu, aslında neden buradayım kendi tanımak için diyen İdil bu zamana kadar kendime çok özgüveni olan bir insandım ama bir o kadar da insanların bana güvenmediğini görüyordum ama herkes bunu söylemekten çekiniyor olsada aslında ekranda görünmek için buradayım dedi. Dikkat çeken açıklamalarına, burada ünlü olmak istemeyen birini düşünmüyorum  sadece paraya önem vermiyorum daha değerli şeyler var, parayı istiyorum hepimiz istiyoruz ama paradan daha önemli olan benim ekranda olmam dedi.

armagan-caglayan-idil-reportaj

PARAYI KAZANAMAZSAN KİM KAZANSIN

Armağan Çağlayan İdil'e eğer parayı kazanamazsan kim kazansın diye sorduğunda, tabiki Arsel'in kazanmasını istiyorum erkek arkadaşım sonuçta dedi. Neden diye sorduğunda ise, çok zengin görüyoruz onu para durumunu bilmiyoruz ama evin zengini o dedi.

big-brother-armagan-caglayan-idil

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN ve İDİL REPORTAJI İZLE

big brother idil armağan çağlayan big brother armağan çağlayan big brother armağan çağlayan big brother idil armağan çağlayan reportajı izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları