Big Brother 5 Şubat izle Youtube Tek Parça Sabah Akşam Yayınları

Big Brother 5 Şubat sabah ve akşam yayınları yeni bölüm ile devam ediyor. 2 hafta aç kaldıktan sonra dün mangal partisi yapan ev halkı oldukça keyifli bir yemek yediler.

Big Brother 5 Şubat izle Youtube Tek Parça Sabah Akşam Yayınları

Big Brother evinde yarışmacılar heyecan dolu bir haftayı daha geride bırakırken evde hem eleme heyecanı hem de geri kimin döneceğinin heyecanı yaşanıyor.

Bu hafta aldıkları cezadan dolayı eleme listesine Onur, Sinan ve Hüseyin girmişti. Bakalım bu yarışmacıların dışında eleme listesine hangi isim girecek?

Bu hafta Big Brother evinde 7 yarışmacının kalmasında dolayı eve eski yarışmacılardan bir tanesinin tekrar döneceği açıklandı. Bu ev halkının verdiği karar ile değil yapılacak sms oylaması ile belli olacaktı. Sms oylaması 5 Şubat Cuma günü 14.00’da sona erecek ve halkın kullandığı oylar sonucunda Big Brother evine geri dönen isim açıklanacak.

Rezan’ın yalnızlığı ve arkadaşlarına karşı tepkisi devam ediyor. Öyle ki evin bahçesinde yapılan mangal partisine bile katılmadı. Bu şekilde devam edecek mi yoksa arkadaşları ile arasında ki problemi düzeltecek mi merak ediliyor.

Big-Brother-eve-kim-geri-dondu-5-subat

Big Brother evde yarışmacılara ilginç oyunlar oynatmaya devam ediyor. Bu kez yarışmacılar “Dürüstlük Çarkı” çevirecekler. Birbirleri hakkında fikirlerini bu sayede dürüstçe açıklayabilecekler. Bu oyun sayesinde neler konuşulacak merak ediliyor.

Big Brother evine bu hafta kim veda edecek? Hayallerine ve 1 Milyon TL olan büyük ödüle kim veda etmek zorunda kalacak? Halk oylamasında smsde kim birinci çıkacak?

Big Brother bütün merak edilenleri ile birlikte hafta içi her gün sabah yayını ile 09.45’de Asuman Krause’nin sunumu ile Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

BİG BROTHER 5 ŞUBAT SABAH YAYINI İZLE

Yayından sonra akşam bölümü eklenecektir takipte olunuz.

4 Şubat Akşam Yayını tek parça izle

big brother 5 şubat sabah yayını izle big brother 5 şubat akşam yayını izle big brother eve kim geri döndü big brother 5 şubat youtube izle big brother haftanın finali izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları