Big Brother 3 Mart Perşembe izle Star TV Sabah ve Akşam Yayınları

Big Brorher 3 Mart Perşembe günü yapılacak olan sabah yayınında finalistler Arsel’i sordukları sorular ile köşeye sıkıştıracak. İdil, Arsel’e finalde babasının ona soracağı sorulara ne cevap vereceğini sordu. Diğer finalistler olan Sinan ve Onur’da İdil’in zorlu sorularına destek verecek ve Arsel’i terletecekler. Arsel sorularda sıkılacak ve evde keyifli anlar yaşanacak. Big Brother’ın eve koyduğu butona basan yarışmacılar nasıl bir sürpriz ile karşılaşacaklar? Hepsi ve daha fazlası ile finale çok az kala Big Brother yeni bölüm 3 Mart Perşembe günü 13.30’da Star Tv ekranlarında olacak.

Big Brother 3 Mart Perşembe izle Star TV Sabah ve Akşam Yayınları

Big Brother’da yarışmacılar güne bir sürpriz ile uyandılar. Sabah kalktıklarında Big Brother tarafından eve gönderilen bir buton ile karşılaştılar. Daha sonra Big Brother bu buton aktif olduğu zaman kullanabileceklerini ve yarışmacılara iyi ya da kötü sürprizler yapacağını açıkladı. Bu buton yarışmacılarda merak uyandırdı.

big-brother-3-mart-arsele-sikistirici-sorular

Finale sayılı günler kala yarışmacılar evde oldukça keyifli vakit geçiriyorlar. Yarışmacılar Arsel’in ortaya attığı fikir ile birlikte evde bir salıncak yapıp adeta çocukluklarına döndüler. Bahçeye çarşaflar ile kurdukları salıncak Big Brother’ın ilk finalistlerine çok keyifli anlar yaşattı. Big Brother finalistleri evde keyifli anlar yaşarken yaptıkları sohbetlerde final hakkında yorum yapmayı ihmal etmiyorlar. Kendilerini nasıl bir finalin beklediğini merak eden yarışmacılar bu konuyu sık sık dile getiriyorlar. Big Brother yarışmacılarını bekleyen büyük finalde neler olacak?

big-brother-3-mart-buton-oyunu

Big Brorher 3 Mart Perşembe günü yapılacak olan sabah yayınında finalistler Arsel’i sordukları sorular ile köşeye sıkıştıracak. İdil, Arsel’e finalde babasının ona soracağı sorulara ne cevap vereceğini sordu. Diğer finalistler olan Sinan ve Onur’da İdil’in zorlu sorularına destek verecek ve Arsel’i terletecekler. Arsel sorularda sıkılacak ve evde keyifli anlar yaşanacak. 

big-brotherin-yeni-surprizi-ne-3-mart

Big Brother’ın eve koyduğu butona basan yarışmacılar nasıl bir sürpriz ile karşılaşacaklar? Hepsi ve daha fazlası ile finale çok az kala Big Brother yeni bölüm 3 Mart Perşembe günü 13.30’da Star Tv ekranlarında olacak.

Big Brother 3 Mart Perşembe izle Tek Parça Youtube

Big Brother 3 Mart Perşembe sabah ve akşam bölümleri canlı izle <<<

Big Brother 3 Mart Perşembe Tanıtımı

big brother 3 mart full izle big brother 3 mart sabah yayını izle big brother 3 mart arseli sıkıştıran sorular big brother 3 mart big brotherın süprizi ne
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları