Big Brother 29 Ocak Cuma Sabah Akşam Yayınları izle Youtube Tek Parça

Big Brother 29 Ocak Cuma yeni gelişmelerle devam ediyor. Onur'un yüzünden ceza alan ev halkı bir haftadır açlıkla sınav veriyor. Sadece mısır gevreği ve süt ile beslenen yarışmacılar eve kurulan büfe sayesinde farklı yiyecekler de alabiliyorlar fakat fiyatları oldukça pahalı ve ortak paralarından gidiyor. Big Brother 29 Ocak sabah yayını izle ve Big Brother 29 Ocak akşam yayını izle tek parça olarak sitemizden takip edebileceksiniz.

Big Brother 29 Ocak Cuma Sabah Akşam Yayınları izle Youtube Tek Parça

Big Brother evinden haftanın bitmesine sayılı günler kala açlık ev halkı arasında ki gerilim tırmanmasına sebep oluyor. Açlıktan etkilenen yarışmacılar arasında tartışmaların boyutu artmaya başladı.

Onur yüzünden aldıkları ceza sonucunda bütün hafta mısır gevreği yemek zorunda kalan ev halkı Big Brother’ın eve koyduğu büfe ile sevinmişlerdi. Fakat bu uzun sürmedi. Big Brother son olarak büfe de gözleme ve çay satışı yapmak için fiyat verdi. Oldukça aç olan ev halkı arasında gerginlik tam da bu noktada başladı. Herkes bir tane yemek istersen Hüseyin’in 3 tane istemesi Rezan ve Gökçen ile tartışmasına sebep oldu. Diğer adayları düşünmediğini söyleyerek Hüseyin’e çıkışan Gökçen ile Rezan diğer arkadaşlarının hakkını savunu. Bunun üzerine Hüseyin sinirlerine hakim olamadı v mutfakta ki eşyaları fırlattı. Arkadaşları Hüseyin’i sakinleştirmek için odaya götürdüler fakat Hüseyin’in öfkesi dinmek bilmedi.

big-brother-29-ocak-youtube-izle

Evde diğer bir konu ise Sinan ve Gökçen arasında yaşananlar. Gökçen, Sinan’ın kendisine aşık olabileceğini düşündü ve bu durumu arkadaşlarına anlattı. İlerleyen günlerde Sinan’ın böyle bir şey düşünüp düşünmediğini hep birlikte göreceğiz.

Peki, bundan sonra Big Brother evinde neler olacak? Açlıkla mücadele devam derken eleme stresi yarışmacıları iyice sarmış durumda. Eleme listesinde bu hafta Alphan, Sinan, Rezan ve Gökçen var. Neler yaşanacağını Big Brother Türkiye’nin sabah ve akşam yayınlarında hep birlikte göreceğiz.

Big Brother hafta için her gün sabah yayını ile 09.45’de Star TV ekranlarında…

Big Brother 29 Ocak Cuma Sabah Yayını Youtube Tek Parça izle

29 OCAK CUMA AKŞAM YAYINI İZLE TEK PARÇA

big brother 29 ocak izle big brother 29 ocak sabah yayını izle big brother 29 ocak akşam yayını izle big brother 29 ocak cuma sabah akşam yayını youtube izle big brother youtube online izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları