Big Brother 28 Ocak Sabah ve Akşam Yayınları izle Youtube Tek Parça

Big Brother Türkiye evinde finale yaklaştıkça heyecan artıyor. Big Brother 28 Ocak Youtube izle bölümünde bu hafta eleme listesine Alphan, Sinan, Gökçen ve Rezan girmişti. Bakalım bu hafta en azı oyu alarak Big Brother evine kim veda edecek?

Big Brother 28 Ocak Sabah ve Akşam Yayınları izle Youtube Tek Parça

Big Brother Türkiye evinde finale yaklaştıkça heyecan artıyor. Big Brother 28 Ocak Youtube izle bölümünde bu hafta eleme listesine Alphan, Sinan, Gökçen ve Rezan girmişti. Bakalım bu hafta en azı oyu alarak Big Brother evine kim veda edecek?

Big Brother bu hafta eve bir büfe getirdi. Günlerdir mısır gevreği ve süt yiyen yarışmacılar heyecan ile büfeden çıkacakları bekliyorlar. Büfenin yarışmacılara sunduğu en son olanak kahvaltı oldu. Kahvaltı tabağını gören yarışmacılar sevinç çığlıkları attılar. Evin bu hafta lideri olan Arsel açlığın verdiği duygu ile 8 kişilik kahvaltı tabağı sipariş etti ve toplamda ev halkının 97.100 TL si kalıyor.

Görüşme odasında Big Brother’ın verdiği görevi ev halkına anlatan Onur yüzünden ceza alan ev halkı günlerdir mısır gevreğinden başka bir şey yemiyordu. Rezan bu yüzden Onur’a hala sinirliydi.

big-brother-28-ocak-izle

Big Brother halkı açlık ile mücadele ederken Big Brother’ın kendilerine yaptığı dizi sürprizi ile mutlu oldular. Ev halkı Kiralık Aşk dizisin izlediler.

Big Brother evinde açlık yarışmacıların sinirlerini iyice bozmuş durumda. Yeni bölümde eve konulan büfeden çay ve gözleme çıkıyor. Var mısın Yok musun yarışmasından kazanılan paranın tükenmesinden rahatsız olan Rezan ile Hüseyin arasında gerginlik yaşanacak. Bu tartışmaya Gökçen’in de dahil olması ile evde tartışma büyüyecek gibi görünüyor.

Big Brother 28 OCAK SABAH YAYINI TEK PARÇA İZLE

big-brother-28-ocak-youtube-online-izle

SABAH VE AKŞAM YAYINLARI YAYIN SAATİNDEN SONRA EKLENECEKTİR.

Big Brother Büfesinde Sabah Kahvaltısı Krizi Yaşandı 27 Ocak 

Evdekilerin beklediği an bu sabah geldi, iki gündür mısır gevreği ve süt ile beslenen ev halkı bu sabah kurulan Big Brother büfesine hücum ettiler. Büfeye ilk ulaşan Gökçen oldu ve büfeyi görünce çok sevindi. Büfenin müziği çalmaya başlayınca erkeklerde yataklarından fırlayarak kahvaltı tabağı olan büfenin yayına gittiler. Kahvaltı tabağının fiyatı 300 TL idi. Aldıkları ceza yüzünden mısır gevreği ve sütten başka birşey göremeyen kızlar leziz kahvaltı tabağını görmenin heyecanını yaşıyorlardı. Açlığın verdiği etki ile Arsel bir an bile tereddüt etmeden herkes için 8 kişilik kahvaltı tabağı siparişi verdi. Ancak unuttukları birşey vardı, yapılan tüm harcamalar ortak paralarından kesilecekti.

27 OCAK AKŞAM YAYINI İZLE TEK PARÇA

27 OCAK AKŞAM YAYINI İZLE

big-brother-sms-oylamasi

99.900 TL paraları vardı, verilen kahvalı siparişinden sonra 97.100 TL paraları kaldı. Rezan, tüm ev halkının Onur yüzünden ceza almasına çok kızgındı. Onur yüzünden 50.000TL kaybettik ve hala ceza çekiyoruz dedi. Reza, keşke hepimiz kahvaltı tabağı sipaiş etmeseydik paylaşsaydık dedi. Bu evden galip bile ayrılmasak en azından buradan üç beş para kazanmak istiyorum dedi. İdil ise şuan herkesin karnının doymasını istiyorum parayı önemsemiyorum dedi.

Big Brother 26 Ocak Neler Yaşandı?

Big Brother yeni haftada eve bir büfe getirdi. Yarışmacılar bu büfe ile oldukça sevindiler. Bu hafta alışveriş görevinden kazandıkları 53 TL ile bütün hafta mısır gevreği ve süt yemek zorunda kalmışlardı. Yarışmacılar yemek ve içecek alabileceklerini düşünüp oldukça sevindiler. Yarışmacılar bu büfenin ne olduğunu anlamaya çalışırken Big Brother eve seslendi. Büfenin açılışı çay ve kahve ile yapıldı. Fakat fiyatları 50 TL idi.

Bu haftanın lideri ve dokunulmaz ismi Arsel olmuştu. Diğer yarışmacılar eleme listesini oluşturmak için oldukça zor anlar yaşadılar. Verilen isimler sonucunda eleme listesi belli oldu. Alphan, Gökçen, Rezan ve Sinan bu hafta eleme stresini yaşayacak isimler oldular.

Sms oylamasında birinci kim çıkacak ve Big Brother Türkiye evinde bir hafta daha kalmayı hangi yarışmacı hak edecek? Hepsi ve daha fazlası için Big Brother Türkiye yeni bölümleri ve 7/24 yapılan canlı yayınları ile devam ediyor. Big Brother Türkiye hafta içi her gün sabah yayını ile 11.00’da Star TV 

Big Brother Türkiye’nin ilerleyen günlerinde neler yaşanacak merak ediliyor. Big Brother yeni bölümleri ile hafta içi her gün 11.00’da Star TV ekranlarında…

big brother 28 ocak izle big brother 28 ocak youtube izle big brother 28 ocak sabah yayını izle big brother 28 ocak akşam yayını izle big brother youtube online izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları