Big Brother 26 Ocak Salı Sabah - Akşam Yayınları Tek Parça izle Youtube

Big Brother 26 Ocak Salı yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor, Asuman Krause'nin sunduğu Big Brother sabah ve akşam yayınları izleme şansına Star TV'de sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca günün her saatinde Big Brother evi canlı Youtube izle kanalı sayesinde 7/24 takip edebilirsiniz.

Big Brother 26 Ocak Salı Sabah - Akşam Yayınları Tek Parça izle Youtube

Big Brother Türkiye’de yeni bir hafta başladı. Geçtiğimiz hafta Big Brother evine iki isim veda etmişti. Bu isimler arkadaşlarının verdiği oylar ile Seda ve sms oylaması sonucu Funda olmuştu. Bu durum Big Brother evinde 9. Haftaya girerken evde 8 yarışmacının olmasına sebep oldu.
Bu hafta oynanan liderlik oyununun galibi Arsel oldu. Arena da yarışmacıları hıza dayalı bir oyun bekliyordu. Oluşturulan top havuzundan 5 adet gümüş rengi topu bulup platformun diğer tarafına taşımayı başaran yarışmacı evin lideri olmaya hak kazanacaktı. Büyük uğraşlar sonucunda Arsel liderlik kolyesini ilk kez 9. Hafta takmış oldu.
Geçtiğimiz hafta evde yaşanan bütün sorunlar geride kalmış gibi görünüyordu. Big Brother halkı evde eğlenceli vakit geçirmenin yollarını aradı. Evde yapılan yastık savaşı yarışmacıların eğlenceli vakit geçirmesine sebep oldu. 
Big Brother evinde 9. Hafta eleme listesine hangi isimler girecek merak konusu. Yarışmacılar görüşme odasında Big Borther ile neler konuşacaklar.

big-brother-26-ocak-youtube-izle

Yarışmacılar bu hafta Big Brother’ın verdiği hangi görevleri yerine getirmek zorunda kalacaklar. Bu görevler sonucunda ne kazanıp ne kaybedecekler. Big Brother’ın yeni haftasında neler yaşanacak, yarışmacıları hangi görevler bekliyor?
Big Brother yepyeni bir hafta ve yepyeni bölümleri ve Asuman Krause’nın sunumu ile hafta içi her gün Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.
Ayrıca Big Brother canlı izlemek istiyorsanız Youtube kanalını takip edebilirsiniz.

26 Ocak yayını yayınlanınca buradan izleyebilirsiniz.

Big Brother 26 Ocak Sabah Yayını izle

BİG BROTHER YARIŞMACILARI

Big Brother Funda

Big Brother Alphan

Big Brother Seda

Big Brother Sinan

Big Brother Emrah

Big Brother Rezan

Big Brother Hüseyin

Big Brother Gökçe

Big Brother Emrah

Big Brother Çağla

Big Brother Demir kimdir?

Big Brother Gülşen kimdir?

 

big brother 7/24 canlı izle youtube big brother 26 ocak sabah yayını izle big brother 26 ocak akşam yayını izle big brother 26 ocak salı sabah akşam yayınları youtube big brother youtube izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları