Big Brother 25 Ocak Pazartesi Sabah ve Akşam Yayınları izle Youtube Tek Parça

Big Brother 25 Ocak sabah ve akşamları yayınları izle yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Heyecan dolu bir haftanın ardından yarışmacılar yeni haftaya başlıyor. Big Brother 25 Ocak izle Youtube yayınını sitemizden takip edebilirsiniz.

Big Brother 25 Ocak Pazartesi Sabah ve Akşam Yayınları izle Youtube Tek Parça

Big Brother Türkiye evinde yeni bir haftaya başlanırken heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Big Brother Türkiye 23 Ocak Cumartesi günü yapılan eleme gecesinde yarışmacılar daha önce hiç oynamadıkları kadar riskli bir oyun oynadılar. Bu oyun İdil’e verilen bir görevdi. Big Brother eve getirilen telefon kulübesinden yarışmacılar ile iletişime geçti. Verdiği bilmeceler doğrultusunda evde saklı olan harfleri bulmak zorundaydılar. Eğer verilen sürede harfleri bulup cümleyi kurmazlarsa Arsel eve veda edecekti. Bu görev kulübe de Big Brother ile konuşan İdil için oldukça zorluydu. Yarışmacılar sürenin bitmesine 4 saniye kala bütün harfleri tamamlayarak Arsel’i kurtarmayı başardılar.

Big Brother’ın ev halkından istediği diğer şey ise evden gitmesi için bir arkadaşlarının ismini vermesi oldu. Böyle bir oylama beklemeyen ev halkı oldukça şaşırdı. Oy çoğunluğu ile evden Seda’nın gitmesine karar verildi. Seda evden ayrılacağı zaman Onur ile vedalaştığında oldukça zor anlar yaşadı.

big-brother-25-ocak-youtube-izle

23 Ocak cumartesi günü yapılan eleme gecesinde halk tarafından yapılan oylamada en çok oyu Rezan aldı. Böylece bir hafta daha Big Brother evinde kalmayı garantilemiş oldu. Halktan en az oyu alan isim ise Funda oldu. Funda, geçtiğimiz hafta Big Brother’dan gitmek istediğini belirtmişti. Seda için yapılan oylamada kendi isminin verilmesini istemişti. Bu yüzden evde gittiği için üzülmedi.

big-brother-seda-elenmesi-onur

Big Brother evinde bu hafta neler yaşanacak, yeni görevler ne olacak merak ediliyor. Big Brother Türkiye, Asuman Krause’nin sunumu ile hafta içi her gün Star TV ekranlarında…

25 OCAK SABAH YAYINI İZLE

25 OCAK AKŞAM YAYINI

BİG BROTHER YOUTUBE CANLI İZLE <<<<<<< TIKLAYIN

Big Brother Yarışmacılarının Biyografileri

Big Brother Funda kimdir?

Big Brother Alphan kimdir?

Big Brother Seda kimdir?

Big Brother Sinan kimdir?

Big Brother Emrah kimdir?

Big Brother Rezan kimdir?

Big Brother Hüseyin kimdir?

Big Brother Gökçe kimdir?

Big Brother Emrah kimdir?

Big Brother Çağla kimdir?

Big Brother Demir kimdir?

Big Brother Gülşen kimdir?

big brother türkiye 26 ocak full izle big brother 25 ocak youtube tek parça izle big brother 25 ocak sabah akşam yayınları izle big brother 25 ocak youtube izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları