Big Brother 21 Ocak Sabah Akşam Yayınları izle, İdil - Arsel, Onur ve Seda İlişkisinde Son Durum

Big Brother Türkiye 21 Ocak Sabah Akşam yayınları takip etmeniz için yayınlamaya devam ediyoruz. Big Brother 7/24 canlı izle Youtube videosundan evi her daim takip edebilirsiniz. Onur, Seda ve Arsel, İdil aşkında son durum nedir? hepsi ve daha fazlası haberin detayında...

Big Brother 21 Ocak Sabah Akşam Yayınları izle, İdil - Arsel, Onur ve Seda İlişkisinde Son Durum

Big Brother Türkiye’de eğlence kaldığı yerden devam ediyor. Evin içinde olan gergin hava bu hafta dağılmış gibi duruyor. Geçtiğimiz hafta hatırlayacağınız gibi Emrah eve veda eden isim olmuştu. Alphan ise Onur’un kader çarkında çıkan geri getirme seçeneği ile eve geri dönmüştü.

Bu hafta büyük olaylar ile ayrılan ve evde gergin havaların başlamasına sebep olan Seda ve Onur ikilisinin barışması evde ki havayı değiştirdi. Seda ve Onur ilişkilerine kaldıkları yerden devam ediyorlar.

Haftanın sevindirici bir diğer olayı ise birbirleri ile konuşmayan Gökçen ve Arsel’in aralarındaki sorunları halledip eski arkadaşlıklarına geri dönmesi oldu.

İdil ve Arsel cephesinde de suların durulmadığı bir hafta oldu. İkili bu hafta büyük bir tartışma yaşadı ve İdil gözyaşlarına hakim olamadı. Fakat sonunda aralarındaki sorunu tatlıya bağladılar.

Big-Brother-21-Ocak-Sabah-Aksam-Yayinlari-izl

Bu hafta Big Brother’da eve giren hırsızdan Kont’u geri alabilmesi için Onur’a gizli bir görev verdi. Görev alışveriş oyununda 100 TL’nin altında para kazanmasıydı. Onur Big Brother’ın verdiği görevi yerine getirdi ve çocukluktan beri yanından ayırmadığı oyuncağı Kont’u geri almayı başardı.

Big Brother yarışmacıları yaptıkları havuz partisi ile eğlenceli anlar yaşadılar. Havuz partisinde doyasıya eğlenen yarışmacılar haftanın stresini attılar.

Big Brother’ın yeni bölümlerinde neler olacağı merak konusu. Big Brother Türkiye 21 Ocak Perşembe günü hafta içi her gün sabah 11.30’da Star TV ekranlarında…

 

big brother 7/24 canlı izle big brother arsel idil big brother seda onur aşkında son durum big brother 21 ocak sabah akşam yayınları izle big brother youtube canlı izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları