Big Brother 2 Şubat Sabah - Akşam Yayını Tek Parça izle Youtube

Big Brother evinde heyecan yepyeni bir hafta ile kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz haftanın gerginliğini ve açlığı üzerlerinden atan yarışmacılar yeni hafta da neler yaşayacak, Big Brother yarışmacılara nasıl görevler verecek merak ediliyor. Big Brother 2 Şubat sabah akşam yayınları youtube tek parça izle

Big Brother 2 Şubat Sabah - Akşam Yayını Tek Parça izle Youtube

Big Brother evinde heyecan yepyeni bir hafta ile kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz haftanın gerginliğini ve açlığı üzerlerinden atan yarışmacılar yeni hafta da neler yaşayacak, Big Brother yarışmacılara nasıl görevler verecek merak ediliyor. Big Brother 2 Şubat sabah akşam yayınları youtube tek parça izle olarak sitemize eklenecektir.

Big Brother 31 Ocak Pazar Akşamı Eleme Gecesinde Neler Yaşandı?

Eleme listesine bu hafta Alphan, Sinan, Rezan ve Gökçen kalmıştı. Yarışmacılar eleme stresi ile karşı karşıya kaldılar. Eleme gecesinde bütün bir hafta yaşanan olaylar konuşuldu ve tabi ki gerginlikler yaşanmaya devam etti. Görüşme odasında Big Brother’ın verdiği özel görevi arkadaşları ile paylaşan Onur ve Gökçen arasında eleme gecesinde sesler yükseldi.

big-brother-youtube-online-izle

Eleme gecesinde Big Brother Onur’a yeni bir görev verdi. Fakat bu sefer görüşme odasında yaşananlar ev halkı tarafından izleniliyordu. Onur’un 8 Bin TL’yi alabilmesi için ev halkını Seda’nın gelmesi için ikna etmek zorundaydı. Bunu izleyen ev halkı Seda’yı istemediklerini dile getirdi. Onur başarısız olursa Kont’u hırsızdan geri almak için alışveriş görevinde bilerek başarısız olduğu ve ev halkını aç bıraktığı açıklanacaktı.

Big Brtoher bu hafta bir yarışamcıyı değil yarışamcının yakınını görüşme odasına davet etti ve bir görev verdi. Hüseyin’in eşi görüşme odasında neler yaşadı? Big Brother’ın Hüseyin’e verdiği görev ne oldu?

Big Brother yeni bölümleri ile hafta içi her gün Star TV ekranlarında 11.00'de yayınlanmaya devam ediyor.

Big Brother Onur'un Gizli Görevi

AKŞAM YAYINLARI EKLENECEKTİR.

Big Brother Yarışmacıları

Big Brother Funda

Big Brother Alphan

Big Brother Seda

Big Brother Sinan

Big Brother Emrah

Big Brother Rezan

Big Brother Hüseyin

Big Brother Gökçe

Big Brother Emrah

Big Brother Çağla

Big Brother Demir

Big Brother Gülşen

big brother 2 şubat sabah yayını izle big brother 2 şubat akşam yayını izle big brother 2 şubat youtube tek parça izle big brother youtube canlı izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları