Big Brother 19 Şubat Sabah ve Akşam Yayınları izle Youtube - Yasin ve Rezan İlişkisi Bitti mi?

Big Brother final günü yaklaştıkça yarışmacılar arasında acaba finale kimler kalacak diye konuşmalar oluyor ve endişeye kapılmaya başladılar. Yasin ve Rezan arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyor. Onur Seda'ya romantik bir yemek hazırlayarak gönlünü aldı. Big brother 19 şubat sabah yayını izle ve Big Brother 19 Şubat akşam yayını izle olarak haberdahi.com'a eklenecektir.

Big Brother 19 Şubat Sabah ve Akşam Yayınları izle Youtube - Yasin ve Rezan İlişkisi Bitti mi?

Big Brother evinde eleme gecesine sayılı günler kala yarışmacılar günlük hayatlarını sürdürmeye devam ediyorlar. İki gündür havanın güneşli olmasını fırsat bilen yarışmacılar dış bahçede bol bol güneşlendiler. Fakat Big Brother’dan aldıkları ceza sonucunda dış bahçeye 24 saat boyunca çıkmaları yasaklandı. Big Brother 19 Şubat gündüz gece yayınları izle olarak eklenecektir.

Seda ve Onur Arasında Bileklik Krizi

Seda ve Onur’un sürekli inişli çıkışlı olan ilişkilerinde sular durulmuyor. İkili arasında Hüseyin yüzünden çıkan tartışma ileri boyutlara taşındı ve Seda, Onur ile ikisinde bulunan bilekliği çıkardı. Bunu gören Onur çok bozuldu ve kahvaltı sırasında bunu Seda’ya sordu. Daha sonra ikili konuşarak aralarındaki problemi çözdüler.
Seda ve Onur aralarında sohbet ederken Seda bu hafta evden gitmek istemediğini söyledi. Onur cevap olarak “Sen gitmeyeceksin bu hafta. Evden gitmek isteyen biri varken sen gitmezsin” yorumunu yaptı.
Yasin ve Sinan selfie çekerken oldukça eğlenceli anlar yaşadı. Birbirinden eğlenceli pozlar veren ikili keyifli dakikalar yaşadı.

Yasin ve Rezan Arasında Soğuk Rüzgarlar Esmeye Devam Ediyor

Önceki bölüm de Yasin, Rezan'ın kendisine karşı ilgisiz davranmaya başladığı ve uzak durduğunu düşünerek ilişkileri hakkında konuşmak için Rezan'ın yanına gitti. Neden böyle davrandığını ve benden sıkılıyormusun diye sorduğunda Rezan hayır sıkılmıyorum ama çok eğlendiğim de söylenemez dedi. Bir süre konuşan ikili Rezan'ın Yasin'e odadan çıkmasını ısrarla istemesi üzerine aralarında sorun çözüme ulaşamadı.

big-brother-yasin-rezan-ask-19-subat

Onur Seda'ya Süpriz Yemek Hazırladı

Bir gün önce aralarında tartışma yaşandığı için her sabah kahvaltısını Seda hazırlardı fakat bu yüzden Onur kahvaltısını kendi hazırladı. Aralarındaki buzları eritmek için bir plan yapan Onur romantik bir yemek süprizi hazırlamaya karar verdi. Big Brother'dan özel bir istek yaparak mum ve çiçek istedi ve istekleri karşılıksız kalmadı. Seda kendisine hazırlanan yemek masasını görünce oldukça sevindi ve şimdiye kadar bana kimse böyle birşey yapmadı dedi.

Big-Brother-19-subat-Youtube-izle

12. Hafta Eleme Listesi

Yarışmacılar söyledikleri isimler ile 12. Haftanın eleme listesini oluşturdular. Bu hafta eleme listesinde Seda, Yasin, Gökçen ve Sinan yer aldı. En az oyu alarak eve bu hafta veda eden yarışmacı kim olacak merak ediliyor.
Big Brother evinde yarışmacılar bazen gülüp bazen tartışarak günlük hayatlarını yaşamaya devam ediyorlar. Big Brother yeni bölümü ile 19 Şubat Cuma günü sabah yayını 09.45 ve akşam online yayını 23.30’da Star Tv ekranlarında olacak.

19 Şubat Sabah Bölümü izle.

Big Brother 18 Şubat sabah Yayını izle

big brother 19 şubat sabah izle big brother 19 şubat akşam izle big brother 19 şubat sabah akşam bölümleri izle big brother 19 şubat youtube izle big brother 19 şubat
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları