Big Brother 18 Ocak Sabah ve Akşam Yayınları Youtube izle Tek Parça

Big Brother Türkiye yeni gelişmelerle tüm hızıyla devam ediyor, bu hafta elenen yarışmacı Emrah olurken, eve dönüş yapan süpriz isim ise Alphan oldu. Big Brother 18 Ocak sabah akşam yayınları full izle Youtube tek parça olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Big Brother 18 Ocak Sabah ve Akşam Yayınları Youtube izle Tek Parça

Big Brother Türkiye yeni gelişmelerle tüm hızıyla devam ediyor, bu hafta elenen yarışmacı Emrah olurken, eve dönüş yapan süpriz isim ise Alphan oldu. Big Brother 18 Ocak sabah akşam yayınları full izle Youtube tek parça olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Yarışma hakkında yaşanan tüm gelişmeleri sık sık sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Big Brother yeni bölüm izle videolarına sitemizdeki linklerden ulaşabilirsiniz.

Big Brother Türkiye evinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor!

Yarışmacılar bu hafta kader çarkını çevirdi ve kaderlerini belirledi. Kader çarkını ilk olarak Sinan çevirdi ve liderlik çıktı. Böylece haftanın lideri Onur oldu. Daha sonra İdil çevirdi ve eleme listesi geldi. Haftaya eleme listesine Seda girdi. Seda eleme listesine Rezan’ın girmesini istedi. Emrah, çarkı çevirdikten sonra Funda’ya ailesinden gelen videoyu izletmek istedi.  Arsel ise kız arkadaşı İdil’in videosunu izletmek istedi. Gökçen’de küs olduğu Arsel’in ailesinden gelen videoyu izlemesini istedi. Ailelerinden gelen vieoları izleyen yarışmacılar duygusal anlar yaşadı. Big Brother bu hafta Seda’ya büyük bir hediye verdi ve ailesinden gelen videoyu izlemesine izin verdi. Eve geri dönecek isim ise belli oldu. Eve Alphan geri dönüyor. Önümüzde ki haftanın dokunulmaz ismi ise Gökçen oldu.
Hüseyin ve Emrah son olarak halk oylamasına kaldı. Bu hafta halktan en az oyu alarak Big Brother Türkiye evine veda eden isim başarılı yarışmacı Emrah oldu. Önümüzde ki hafta eleme listesinde Seda ve Rezan var. 
Bu hafta Yasin’in eve gelerek Rezan’a karşı olan duygularını dile getirmesi ve getirdiği gülleri vermesi evde duygusal anların yaşanmasına sebep olmuştu. 

big-brother-eleme-listesine-kimler-girdi-1
Big Brother’ın yeni haftasında neler yaşanacak? Alphan’ın eve geri dönmesi ile dengeler değişecek mi? Big Brother yarışmacılara nasıl görevler verecek?  Bu soruların hepsi Big Brother’da bu hafta cevap bulacak.

Bölüm yayından sonra buraya eklenecektir!

big brother 18 ocak full izle big brother 18 ocak sabah akşam yayınları izle big brother youtube izle 18 ocak big brother tek parça izle youtube
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları