Big Brother 16 Ocak Haftanın Finali Elenen, Dokunulmazlık Alan ve Eve Geri Dönecek İsim Kim?

Görevler, talimatlar, tartışmalar ve kırılmalarla oldukça hareketli bir şekilde geçen haftanın ardından bir final gecesi daha geldi çattı. Bu hafta yapılacak olan haftanın finalinde Big Brother Türkiye’den kim elenecek herkes çok merak ediyor. Hafta boyunca yapılan oylama aslında çoktan sonuçlandı. Ancak sonuçların açıklanmasına yani final gecesine sadece saatler kaldı. İşte kimin elendiğinin ve yaşananların aydınlanacağı Big Brother 16 Ocak haftanın finali bölümü hakkında detaylar…

Big Brother 16 Ocak Haftanın Finali Elenen, Dokunulmazlık Alan ve Eve Geri Dönecek İsim Kim?

Hafta boyunca özellikle Seda ve Onur arasında tartışmaların ardı arkası kesilmedi. Son olarak alışveriş görevinde çıkan tartışmada Onur ve Seda ilişkilerini tamamen bitirdi. Alışveriş listesi hazırlayan ev halkı krallara layık bir sofrada yemek yemenin hayallerini kurarken Onur ve Seda yine kavga etti ve gerildi. Bu hafta ev halkını çok fazla eğlendiren ve zaman zaman da zorlayan bir komut görevi vardı. Göreve göre donma, hızlı çekim, yavaş çekim ve normal hayat komutları veren Big Brother yarışmacıların komutlara uymaması durumunda Var Mısın Yok Musun’dan kazandıkları parayı kaybedeceklerini duyurunca, yarışmacılar daha bir dikkatle komutlara uymaya çalıştı. Ancak zorlandıkları da gözlerinden okunuyordu. Bu komut oyununun en çok zorladığı an da tam donma sırasında yarışmadan elenen Yasin’in yarışmaya gelip Rezan’ın karşısında seni seviyorum demesi oldu. Rezan ev halkının kazandığı parayı kaybetmemek için Demir’i görüp de donuk kalarak elinden gelecek en büyük fedakarlığı yaptı. Öte yandan, bu hafta yarışmacıları bir de 48 saat sürecek sosyal sorumluluk projesi bekliyordu.

big-brother-16-ocak-haftanin-finali-eleme-listesine-kimler-secilecek

Bu kadar hareketli geçen haftanın ardından eleme gecesi geldi çattı. Bu akşam ekranlara gelecek olan Big Brother haftanın finali 16 Ocak izle olarak yayınlanan programda oylama sonuçları açıklanacak ve elenen kişi belirlenecek. Bu isim belirlenmeden önce eleme listesini sizlere açıklamak gerekirse, bu hafta yarışmacıların kararına göre listeye giren isimler Rezan, Gökçen, Hüseyin ve Emrah şeklinde belirlendi. Bakalım bu isimlerden hangisi halk oylamasında en az oyu alarak Big Brother 16 ocak haftanın finali kim elendi? Sorusunun cevabı olacak. Bu akşam saat 23.00’da Star TV’de izleyebilirsiniz.

big-brother-16-ocak-haftanin-finali-eve-kim-geri-donecek

Elenenin belirlenmesi dışında bugün ekranlara gelecek olan final gecesinde bir de Çarkıfelek oyunu oynanacak. Çarkıfelek oyununa göre dönen çark eleme listesine giren yarışmacıları ve dokunulmazlık alan ismi belirleyecek. Ayrıca evin lideri de bu Çarkıfelek oyunuyla belirlenecek. Yarın yayınlanacak bölümde ise liderlik görevi alacak isim bugün çarkta lider bölmesini tutturan olacak. Heyecan dorukta bakalım bu isimler nasıl belirlenecek. Son olarak Çarkıfelek oyununun bir de sürprizi olacak. O da eve geri gelecek bir isim bu şekilde belirlenecek. Yani bu hafta daha önce elenen isimlerden bir tanesi eve geri gelecek. Bakalım bu isim kim olacak?

Big Brother 16 Ocak haftanın finali izlemek için tıklayınız. 

 

big brother 16 ocak elenen kim big brother 16 ocak eleme listesine girenler kim big brother 16 ocak dokunulmazlık alan kim big brother 16 ocak eve geri dönen kim big brother 16 ocak haftanın finali full izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları