Big Brother 12 Ocak Sabah ve Akşam Yayınları - izle Youtube

Asuman Krause’nin sunuculuğunu yaptığı Big Brother Türkiye’de heyecan yepyeni bir hafta ile devam ediyor. Hatırlayacağınız gibi geçen haftanın final gecesinde izleyiciden aldığı oylar sonucu Gökçen koruma atına alındı, en az oyu alan Çağla ise Big Brother Türkiye evine veda etmişti. Big Brother evinde verilen ip görevini ilk olarak Sinan tamamladı ve 7. Haftanın lideri Sinan oldu. Böylece eleme gecesinde isim söyleme hakkı Sinan’ın oldu. Ayrıca dokunulmazlığın verdiği rahatlığı yaşayan Sinan 3. Kez dokunulmaz kolyesini takmış oldu. Bakalım Big Brother 12 Ocak Salı gündüz ve gece yayınlarında neler yaşanacak?

Big Brother 12 Ocak Sabah ve Akşam Yayınları - izle Youtube

Asuman Krause’nin sunuculuğunu yaptığı Big Brother Türkiye’de heyecan yepyeni bir hafta ile devam ediyor. Hatırlayacağınız gibi geçen haftanın final gecesinde izleyiciden aldığı oylar sonucu Gökçen koruma atına alındı, en az oyu alan Çağla ise Big Brother Türkiye evine veda etmişti. Big Brother evinde verilen ip görevini ilk olarak Sinan tamamladı ve 7. Haftanın lideri Sinan oldu.  Böylece eleme gecesinde isim söyleme hakkı Sinan’ın oldu. Ayrıca dokunulmazlığın verdiği rahatlığı yaşayan Sinan 3. Kez dokunulmaz kolyesini takmış oldu. Bakalım Big Brother 12 Ocak Salı gündüz ve gece yayınlarında neler yaşanacak?

Big-Brother-12-Ocak-Sabah-ve-Aksam-Yayınlari-izle-Youtube

Big Brother Türkiye’nin 11 Ocak’ta Gerçekleşen Sabah Yayınında Neler Oldu?

6. hafta da izleyiciden en az oyu alarak Çağla elenmişti. Sabah yayınında Çağla ev ve evde yaşadığı olaylar hakkında Asuman Krause’nin sorularını yanıtladı. Onur ile ilgili olayları bütün gerçekliği ile anlattı.

Onur ne yapacak? Seda’nın aşkına karşılık verecek mi?  Onur, Hüseyin’in dolduruşuna mı geldi? Evde herkes Seda’ya karşı tavır almış durumda. Seda evden gidecek mi?

Ev içinde Hüseyin, İdil ve Arsel arasında geçen konuşmada yarışmacılar en çok özledikleri insanları saydılar. Bu konuşma eğlenceli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Evden gitmek istediğini söyleyen Seda, İdil ile konuştu. Herkesin kendisine cephe aldığını ve dışladığını ama pişman olduğunu söyledi. İdil, Seda’nın yaptığı hataları ve ev halkının onun hakkında ki düşüncelerini dile getirdi.

Big Brother Türkiye evinde bunlar yaşanmaya devam ediyor. Bakalım Seda ne yapacak? Ev halkının ona olan tavrı değişecek mi? Hepsi ve daha fazlasının cevabı yeni bölümleri ile Star TV’de yayınlanacak olan Big Brother Türkiye’de.

Big Brother Türkiye sabah yayını ile 12.00’da akşam yayını ile 19.30’da ve gece yayını ile 23.45’de Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Big Brother Türkiye yarışmacılarının Biyografileri İçin İsimlerin Üzerine Tıklayınız!

Big Brother Rezan kimdir?

Big Brother Hüseyin kimdir?

Big Brother Gökçe kimdir?

Big Brother Çağla kimdir?

Big Brother Demir kimdir?

Big Brother Gülşen kimdir?

Big Brother Evin Lideri Kim Oldu?

Bu haftanın dokunulmazlık oyununda yarışmacılar oluşturulan düzenekten topları geçirerek 50 turu tamamlamaları idi. 50 turu ilk tamamlayan yarışmacı dokunulmazlığın sahibi olacak ve Big Brother Türkiye evinde bir hafta daha kalmayı garanti altına alacaklardı. Topu hiç yere düşürmeden 50 defa karşı geçirmeyi başaran ve bu hafta dokunulmazlığın sahibi oldukça iyi yarışan Emrah oldu ve Big Brother Türkiye evinde bir hafta daha kalmayı garantiledi.

Dün gece Big Brother Türkiye 10 Ocak liderlik görevini başarıyla tamamlayan Sinan 3. kez haftanın lideri oldu. Sinan konuşmasında Demir ve Çağla için diyerek liderliğini onlara armağan etti ve onlar için kazandığını vuruladı. 

big brother türkiye 12 ocak full izle big brother 12 ocak salı sabah akşam yayını izle big brother onur seda big brother 12 ocak youtube izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
ganime     0000-00-00 Ya hiç kimsenin aşk saygısı yokmu evet onura seda çalışıyordu çağla erkek gibi ve oyarismlrdaki deli deli hareketleriiiii
kelebek     2016-01-13 sinir oldum neden çıkmıyor
kelebek     2016-01-13 sinir oldum neden çıkmıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları