Beni Affet 937. Bölüm izle 18 Mart Cuma Star TV Eylül İyileşecek Mi?

Beni Affet’in yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Ameliyat olduktan sonra durumunda bir değişiklik olmayan Eylül’ün sağlık durumunda bir gelişme olacak mı? Beni Affet haftanın son günü olan 18 Mart Cuma günü 937. Bölümü ile ekranlara gelecek. Beni Affet 18 Mart Cuma günü yeni bölümü ile 17.00’da Star Tv ekranlarında olacak. İşte detaylar...

Beni Affet 937. Bölüm izle 18 Mart Cuma Star TV Eylül İyileşecek Mi?

Kemal İnci’nin kaldığı evi bulur ve yakalanması için polise başvurur. Polis İnci’nin o evde olup olmadığını anlamak için DNA örnekleri alır. Kemal, Tekin’in İnci’yi o evde zorla tuttuğunu savunur. İşin içinde Demir’in parmağı olduğunu ve Tekin ile iş birliği yaptığını söyler.

Kader annesini özlediğini bir kez daha hissetmiştir. Annesi ile yaşadığı şeyleri hatırlamış ve gözyaşların hakim olamamıştır. Bunu gören Mahir Kader’e destek olmak için elinden geleni yapar. Kader annesi ile yaşadığı anıları Mahir’e anlatır. Mahir’in Kader’e hediye almak istediği ev Neriman’ın hain planlarına kurban gider. Evin tapusu Kader’in değil Neriman’ın üzerine yapılır.

beni-affet-18-mart-full-izle-eylul-iyilesecek-mi

Sedat Ahmet’i bulur ve bunu Feride’ye haber verir. Feride bu haberi sevinç ile karşılar. Feride’nin evinin önünde bekleyen Cüneyt, Sedat ile Feride’yi görür ve ne olduğunu anlamaz. Feride ve Sedat’ı takip eder.
Kozanların misafiri Antuan evde keyifli anların yaşanmasına neden olur. Antuan yaptığı masajlar ile evdeki bayanlara şifa dağıtmaktadır. Evde yaşayanlar Antuna’ın yaşam felsefesinden dolaylı yollardan yararlanmaya başlamıştır. 

Beni Affet’in yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Ameliyat olduktan sonra durumunda bir değişiklik olmayan Eylül’ün sağlık durumunda bir gelişme olacak mı? Beni Affet haftanın son günü olan 18 Mart Cuma günü 937. Bölümü ile ekranlara gelecek. Beni Affet 18 Mart Cuma günü yeni bölümü ile 17.00’da Star Tv ekranlarında olacak.

BENİ AFFET 18 MART FULL İZLE

Beni Affet 18 Mart Star TV canlı izle

beni affet 18 mart full izle beni affet 937. bölüm full izle beni affet 937. bölüm izle 18 mart beni affet 18 mart eylül iyileşecek mi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları