Beni Affet 936. Bölüm izle 17 Mart Perşembe Star TV Youtube

Star TV'nin günlük gündüz dizisi Beni Affet yeni bölümleriyle ekranlarda seyirci karşısına geçmeye devam ediyor. Heyecanlı seneryasuyla izleyicinin dikkatini çekiyor. Bugün yayınlanacak olan 936. bölümde neler yaşanacak? Tüm detaylar ve tek parça bölümün tamamı canlı izle linkiyle birlikte haberimizde...

Beni Affet 936. Bölüm izle 17 Mart Perşembe Star TV Youtube

Beni Affet’de sular durulmak bilmiyor. Eylül’ün tam iyiye gidiyor derken geçirdiği felç tehlikesi herkesin canını sıkmıştır. Eylül’ün durumu günden güne daha kötü bir hal almaktadır. Feride, Eylül’ün başına gelenlerden kendini sorumlu tutmaktadır. Sedat bunun bilincededir. Feride’ye Ahmet’i bulacağına dair söz verir. Eylül’ün sağlık durumu ile ilgili gelişmeler ne olacak? İyileşebilecek mi? Peki Sedat Feride’ye verdiği sözü yerine getirip Ahmet’i bulabilecek mi?

Tekin, İnci’nin yanında olmasını kullanarak Demir’e şantaj yapmaktadır. Demir’den yüklü miktarda para talep eder. Bütün bunlar olurken Kemal ise İnci’yi aramaya devam etmektedir. Bahar ile iş birliği yaparak Demir’in peşine düşer. Demir, Tekin’in kendisinden istediği parayı verecek mi? Kemal ve Bahar’ın planları işe yarayacak mı? Kemal, Demir’i bulabilecek mi?

beni-affet-17-mart-full-izle

Neriman Kader ve Mahir’in arasını bozmaya devam etmektedir. Neriman’ın Kader’i huzursuz etmek için yaptığı şeyler beklemediği bir şekilde sonuçlanır. Neriman’ın geçmişteki karanlık yüzü ortaya çıkacaktır.
Bütün bunlar yaşanırken Kozanların evine beklenmeyen misafir damgasını vurur. Kozanların misafiri organizasyon şirketi tarafından yurt dışı işleri ile ilgilenmesi için gönderilen oldukça renkli bir kişiliğe sahiptir. Misafirin gelmesi ile Kozanların evi bir anda renklenecektir.

Star Tv ekranlarının ilgi ile takip edilen günlük dizisi Beni Affet hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Beni Affet yeni bölüm 17 Mart Perşembe günü 17.00’da Star Tv ekranlarında olacak.

Yeni bölüm yayınlandıktan sonra tek parça olarak buraya eklenecektir. Takip ediniz. 

Beni Affet Star TV canlı izle

beni affet son bölüm izle beni affet star tv beni affet 936. bölüm tek parça izle star tv 17 mart yayın akışı beni affet
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları