Benden Söylemesi 29 Mart Yeni Bölüm FOX TV Canlı Yayın- 37. Bölüm

Fox Tv ekranlarının en yeni gündüz kuşağı programı Benden Söylemesi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Benden söylemesi günlük bilgilerden, sağlıklı yaşamın sırlarına, güzellik tüyolarından magazin gündemine kadar her şeyi 45 dakika içerisinde gözler önüne seriyor. Merve Yıldırım’ın keyifli sunumu ile Benden Söylemesi yeni bölümü ve birbirinden güncel konuları ile 29 Mart Salı canlı izle ile haberimizde...

Benden Söylemesi 29 Mart Yeni Bölüm FOX TV Canlı Yayın- 37. Bölüm

Fox Tv ekranlarının en yeni gündüz kuşağı programı Benden Söylemesi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Benden söylemesi günlük bilgilerden, sağlıklı yaşamın sırlarına, güzellik tüyolarından magazin gündemine kadar her şeyi 45 dakika içerisinde gözler önüne seriyor. Merve Yıldırım’ın keyifli sunumu ile Benden Söylemesi yeni bölümü ve birbirinden güncel konuları ile 29 Mart Salı günü 13.30’da Fox Tv ekranlarında olacak.

Benden Söylemesi programının yayınlanan son bölümünde 140 kiloyken 80 kiloya kadar düşen Seda Saydam başarı hikâyesini ekranlara getirdi. Kiloluyken yaşadığı sıkıntıları anlattı ve 8 ayda nasıl 60 kilo verdiğini anlattı. Seda Saydam yaşadıklarını “İçimdeki Seda” adlı kitabında topladı. İstanbul Avcılar’da marka çadırında yapılan indirimler ekranlara getirildi. Özellikle bayanların dikkatini çeken bu çadır dünya markalarının ürünlerini %90’a varan indirimler ile kullanıcı ile buluşturuyor.

benden-soylemesi-merve-yildirim-29-mart

İstanbul’da yapılan “Ev Dışı Tüketim Fuarı” renkli görüntülere sahne oldu. Üniversiteli şef adayları jüri önünde marifetlerini gösterdiler. Yaptıkları yemekleri jüriye sunup birinci olmak için ter döktüler. Son günlerde teknolojinin en çok konuşulan alanı olan Sanal Gözlükler Benden Söylemesi programına konu oldu. Sanal Gözlüklerin nasıl kullanıldığı programda anlatıldı.

Benden Söylemesi programında ev yapımı cevizli ekmek yapıldı. Bunun için ustalar püf noktalarını izleyenler ile paylaştı. Fox Tv ekranlarının keyifli programı Benden Söylemesi yeni bölümleri ile hafta içi her gün 13.30’da ekranlara gelmeye devam ediyor.

Benden Söylemesi 29 Mart FOX TV Canlı izle

benden söylemesi 29 mart 37. bölüm canlı izle benden söylemesi son bölüm izle 29 mart benden söylemesi 29 mart haberleri benden söylemesi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları