Baba Candır 22. Bölüm Dizi Özeti 10 Ocak 2016 Trt 1 İlginç Bir Bölümle Ekranlarda

TRT1 ekranlarının komedi dizisi olan Baba Candır yeni bölümü ile 10 Ocak Pazar akşamı 20.00’da ekranlarda olacak. Sevilerek izlenen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İlginç bir bölümle ekranlara gelecek olan dizi hakkındaki tüm gelişmelere haberimizden ulaşabilirsiniz.

Baba Candır 22. Bölüm Dizi Özeti 10 Ocak 2016 Trt 1 İlginç Bir Bölümle Ekranlarda

“What Happens To My Family” isimli Kore yapımı dizinin Türkiye uyarlaması olan Baba Candır yeni bölümleri ile Pazar akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Baba Candır’ın başrollerinde Settar Tanrıöğen, Melis Tüzüngüç ve Özgür Karaman yer alıyor.

Baba Candır, uzun yıllar önce eşini kaybeden, çocuklarına hem annelik hem de babalık yapmak zorunda kalan, hayatını yufkacılık yaparak devam ettirmeye çalışan Salih’in hayatını konu alıyor. Salih’in tek amacı çocuklarının hem iş hem de özel hayatlarında mutlu olmasıdır. Salih’in iki oğlu hem iş hem de özel hayatlarında sürekli hatalar yaparken, kızının iyi bir iş hayatı vardır. Hayatını çocuklarının hatalarını düzeltmekle geçiren Salih, büyüdükleri halde onların hala kendi yanında olmasına içten içe sevinmektedir. Fakat artık çocukları artık yaşları ilerlediği için kendi bildiklerini yapmayı ve hayatlarına kendi çizdikleri yolda gitmeyi, kendi aldıkları kararları uygulamayı tercih etmektedirler.

Egemen’in bir oğlu olduğunu öğrenen Müjde ortalığı birbirine katmıştır. Rüzgar Haluk’un evine yerleşmiştir. Haluk ve Ece arasında oluşan yakınlaşma Nermin’in dikkatini çekmiştir. Ece’yi eski sevgilisi Levent’ten korumak isteyen Nermin bu konuyu Haluk ile konuşmaya karar verir. Bu arada Ceylan ve Emrecan arkadaş kalmaya karar verirler. Fakat Ceylan, Emrecan ile arkadaş kalamadığını ve Emrecan’dan vazgeçemediğini anlamıştır.

Baba Candır 22. bölüm 10 Ocak izlemek için tıklayın. 

baba candır 22. bölüm full izle baba candır 10 ocak full izle baba candır 22. bölüm 10 ocak izle baba candır yeni bölüm izle 10 ocak
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları