ATV’nin Sevilen Dizisi Kara Ekmek Reyting Kurbanı Oldu

ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Kara Ekmek yayınlanan son bölümüyle geçtiğimiz akşam final yaptı. Dizinin bu şekilde ani final yapmasının nedeninin düşen reytingleri olduğu düşünülüyor. Bu haliyle Kara Ekmek de reyting kurbanı olan diziler arasına ismini yazdırdı.

ATV’nin Sevilen Dizisi Kara Ekmek Reyting Kurbanı Oldu

Başrollerini Engin Hapileri ve Özlem Yılmaz’ın paylaştığı Limon Yapım’ın ATV dizisi Kara Ekmek dün gece ekranlara son kez geldi. Dizi 2015 dizisi olup sadece 37 bölüm olarak ekranlara gelebildi. İzleyiciler tarafından beğenilerek izlenen dizi ekranlara gelmeye devam ederken, reytinglerinin düştüğü görüldü ve Cuma akşamı ekranlara veda etti. Dizinin reyting sonuçları incelendiğinde AB grubu ve Total kategorilerinde 22. sıra gibi geride yer aldığı görüldü. Bu nedenle de dizinin ani final yapmasının nedeni reytinglerde gerilemeye bağlandı. Ancak bu durum hakkında yapımcı şirket herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Kara Ekmek 37. Bölüm Final Neler Yaşandı?

Peşlerini bırakmayan düşmanlarının kim olduğunu öğrenen Çetin ve Asiye, onlardan kurtulmaya çalışsa da bunun o kadar da kolay bir şey olmadığını anlarlar. Diğer yandan, Bade Mine’nin peşine düşmüştür ancak onu bekleyen sonun hiç farkında değildir. Asiye ve Çetin’in hayatındaki herşey yolunda olsa da sakladıkları sırla birlikte yaşamak istememektedirler. Her sonun bir başlangıç olduğunu düşünerek gizli kalanları su yüzüne çıkarmak isterler.

Kara Ekmek Dizisinin Konusu

Yoksul bir mahallede zorba babası ve acımasız üvey annesiyle yaşayan ve hayatta kalmaya çalışan Asiye, hayatın zorluklarının yanında bir de sevgilisinden hamile kalınca hayat onun için oldukça çekilmez olmuştur. Sevdiği için ve sevgilisini kırmamak için onunla ilişki yaşayan Asiye sevgilisiyle evlenme umudu taşırken, sevgilisi evliliği reddedince genç kız çok öfkelenir ve sevgilisine biriktirdiği öfkesini onu bıçaklayarak çıkarır. Bu yaşananların ardından Asiye’nin yapacak pek de birşeyi kalmamıştır. Çareyi mahallenin ve ailesinin baskılarından kaçmakta bulur. Kaçarken kardeşi Mine de onu yalnız bırakmaz. Ancak bu kaçış yeni bir başlangıca gebedir. Otostop yaparak bindikleri arabanın sayılı zenginlerden birinin oğluna ait olması iki kız kardeşin hayatını hayal edemeyecekleri kadar çok değiştirecektir.

kara ekmek final yaptı kara ekmek 37. final bölümü full izle kara ekmek 37. bölüm full izle kara ekmek 37. bölüm neler yaşandı kara ekmek neden bitti
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları